EUROPEAN - ACP INDIVIDUAL WOMEN’S RAPID CHESS CHAMPIONSHIP
2015/06/01 to 2015/06/03
Starting rank
No. | Name | FideID | FED | Rtg | ||
1 | GM | Stefanova Antoaneta | 2902257 | BUL | 2570 | |
2 | GM | Dzagnidze Nana | 13601903 | GEO | 2560 | |
3 | GM | Gunina Valentina | 4167570 | RUS | 2543 | |
4 | GM | Muzychuk Anna | 14111330 | UKR | 2520 | |
5 | GM | Ushenina Anna | 14110911 | UKR | 2512 | |
6 | IM | Arabidze Meri | 13604040 | GEO | 2497 | |
7 | GM | Kosteniuk Alexandra | 4128125 | RUS | 2481 | |
8 | IM | Javakhishvili Lela | 13601458 | GEO | 2470 | |
9 | IM | Galliamova Alisa | 4129725 | RUS | 2446 | |
10 | IM | Gaponenko Inna | 14101181 | UKR | 2429 | |
11 | IM | Batsiashvili Nino | 13602993 | GEO | 2424 | |
12 | IM | Melia Salome | 13602446 | GEO | 2413 | |
13 | IM | Lomineishvili Maia | 13600656 | GEO | 2399 | |
14 | GM | Khotenashvili Bela | 13602640 | GEO | 2391 | |
15 | GM | Zhukova Natalia | 14101513 | UKR | 2383 |
A rapid verseny eredményeit ITT találod.
--------------------------------------------
Hosszú hajrájához, az utolsó öt fordulóhoz érkezik ma a verseny. A vietnámi-magyar Hoang Thanh Trang eddig hozta az élőpontszáma alapján várható teljesítményt. A tömör, tízfős élmezőnyben tanyázik 6/4.5pontos eredményével.
Előttük csupán ketten állnak: -
1 |
7 |
IM |
2473 |
5.5 |
2385 |
21.0 |
24.0 |
|||
2 |
45 |
WGM |
2300 |
5.0 |
2470 |
22.0 |
23.5 |
|||
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
utánuk viszont 11-en loholnak.
Tömény izgalmak várnak versenyzőkre és drukkerekre egyaránt.
Ma - 05–25 -az első táblán játszik a mi versenyzőnk:
Pairings/Results
Round 7 on 2015/05/25 at 15:00
Bo. |
No. |
|
Name |
FED |
Rtg |
Pts. |
Result |
Pts. |
Name |
FED |
Rtg |
|
No. |
||
1 |
9 |
GM |
2472 |
4½ |
5½ |
IM |
2473 |
7 |
|||||||
2 |
45 |
WGM |
2300 |
5 |
4½ |
GM |
2512 |
3 |
|||||||
3 |
4 |
WGM |
2479 |
4½ |
4½ |
IM |
2403 |
24 |
|||||||
4 |
15 |
GM |
2456 |
4½ |
4½ |
IM |
2417 |
22 |
|||||||
5 |
16 |
IM |
2452 |
4½ |
4½ |
IM |
2402 |
25 |
|||||||
6 |
30 |
IM |
2391 |
4½ |
4½ |
IM |
2450 |
18 |
Drukkoljunk a sikeréért!
Hajrá Hoang Thanh Trang!
Participants:
1. GM Dzagnidze Nana GEO 2570
2. GM Muzychuk Anna UKR 2549
3. GM Stefanova Antoaneta BUL 2512
4. GM Khotenashvili Bela GEO 2527
5. GM Danielian Elina ARM 2458
6. GM Ushenina Anna UKR 2467
7. IM Galliamova Alisa RUS 2478
8. IM Javakhishvili Lela GEO 2472
9. IM Paehtz Elisabeth GER 2473
10. GM Hoang Thanh Trang HUN 2472
11. IM Batsiashvili Nino GEO 2473
12. WGM Goryachkina Aleksandra RUS 2474
13. GM Zhukova Natalia UKR 2456
14. WGM Girya Olga RUS 2479
15. GM Socko Monika POL 2467
16. IM Melia Salome GEO 2452
17. IM Khurtsidze Nino GEO 2451
18. IM Mkrtchian Lilit ARM 2459
19. IM Kovalevskaya Ekaterina RUS 2450
20. IM Kashlinskaya Alina RUS 2423
21. IM Ziaziulkina Nastassia BLR 2423
22. IM Savina Anastasia RUS 2417
23. WGM Zawadzka Jolanta POL 2434
24. WGM Szczepkowska-Horowska Karina POL 2412
25. IM Atalik Ekaterina TUR 2392