A résztvevők: 

Magnus Carlsen, Shakhriyar Mamedyarov, Vladimir Kramnik, Anish Giri, Ding Liren, Sergey Karjakin, Veselin Topalov, Teimour Radjabov, Rauf Mamedov and the final player invited was David Navara.

No Name elo pts vict res SB
1 Magnus Carlsen 2843 0      
2 Shakhriyar Mamedyarov 2814 0      
3 Vladimir Kramnik 2792 0      
4 Liren Ding 2778 0      
5 Sergey Karjakin 2778 0      
6 Anish Giri 2777 0      
7 Veselin Topalov 2749 0      
8 Teimour Radjabov 2748 0      
9 David Navara 2745 0      
10 Rauf Mamedov 2704 0      
Szerző: Sakk-mester  2018.04.20. 13:40

st_louis_2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-------------------------

 

 

 



Szerző: Sakk-mester  2018.04.20. 12:38

 grand_hotel_kempinski.jpg

A résztvevők listáját

és a részletes eredményeket ITT találod.

 

 

  1. Congratulations to Valentina Gunina on winning her 3rd European Women's Championship after a quick draw this morning took her to 9/11!

gunina-2-460x307.jpg

 

   

 

   

 

 

Player overview for HUN

HUN

SNo Name RtgI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pts. Rk. K rtg+/-
20 GM Hoang Thanh Trang 2437 HUN ½ 1 1 0 ½ ½ ½ ½ 1 0 ½ 6,0 56 10 -14,40
42 IM Gara Anita 2369 HUN 1 ½ ½ ½ 1 0 1 0 0 1 ½ 6,0 55 10 -4,70
56 WGM Gara Ticia 2330 HUN 1 ½ ½ ½ ½ 0 1 0 1 1 1 7,0 21 20 38,60

Results of the last round for HUN

Rd. Bo. No.   Name Rtg Pts. Result Pts. Name Rtg   No.
11 16 56
WGM Gara Ticia 2330 6 1 - 0 6 IM Tsolakidou Stavroula 2430
21
11 27 20
GM Hoang Thanh Trang 2437 ½ - ½ WFM Gvanceladze Anna 2302
71
11 29 42
IM Gara Anita 2369 ½ - ½ WGM Eric Jovana 2300
72

Final Ranking after 11 Rounds

Rk. SNo   Name Gr FED RtgI Pts.  TB1   TB2   TB3   TB4  n w we w-we K rtg+/-
1 4
GM Gunina Valentina ACP RUS 2507 9,0 0,0 72,5 76,5 2389 11 9 7,10 1,90 10 19,0
2 3
GM Dzagnidze Nana GEO 2507 8,0 0,0 74,5 80,5 2417 11 8 6,83 1,17 10 11,7
3 24
GM Ushenina Anna ACP UKR 2422 8,0 0,0 74,0 78,5 2393 11 8 5,89 2,11 10 21,1
4 17
IM Atalik Ekaterina TUR 2452 8,0 0,0 67,0 71,5 2342 11 8 7,06 0,94 10 9,4
5 8
GM Stefanova Antoaneta ACP FID 2479 8,0 0,0 66,0 71,0 2382 11 8 6,93 1,07 10 10,7
6 13
IM Paehtz Elisabeth ACP GER 2468 8,0 0,0 66,0 70,5 2357 11 8 7,11 0,89 10 8,9
7 65
WGM Kulon Klaudia POL 2319 8,0 0,0 65,5 69,0 2372 11 8 4,58 3,42 10 34,2
8 38
WIM Shuvalova Polina RUS 2389 8,0 0,0 65,0 68,5 2403 11 8 5,27 2,73 10 27,3
9 5
WGM Goryachkina Aleksandra ACP RUS 2495 7,5 0,0 69,0 74,0 2360 11 7,5 7,45 0,05 10 0,5
10 36
IM Mammadzada Gunay AZE 2392 7,5 0,0 67,5 72,5 2424 11 7,5 5,01 2,49 20 49,8
11 47
IM Osmak Iulija UKR 2361 7,5 0,0 67,0 72,0 2366 11 7,5 5,39 2,11 10 21,1
12 15
IM Javakhishvili Lela GEO 2467 7,5 0,0 66,5 71,5 2359 11 7,5 7,10 0,40 10 4,0
13 33
IM Szczepkowska Karina POL 2403 7,5 0,0 57,0 61,0 2273 11 7,5 7,38 0,12 10 1,2
14 1
GM Muzychuk Mariya ACP UKR 2540 7,0 0,0 70,5 76,0 2381 11 7 7,79 -0,79 10 -7,9
15 6
GM Sebag Marie FRA 2492 7,0 0,0 65,0 70,0 2349 11 7 7,56 -0,56 10 -5,6
16 57
WIM Unuk Laura SLO 2329 7,0 0,0 65,0 69,0 2386 11 7 4,61 2,39 20 47,8
17 12
WGM Girya Olga ACP RUS 2470 7,0 0,0 62,5 67,5 2317 11 7 7,53 -0,53 10 -5,3
18 40
IM Schleining Zoya ACP GER 2382 7,0 0,0 62,5 66,5 2360 11 7 5,76 1,24 10 12,4
19 18
IM Kashlinskaya Alina ACP RUS 2450 7,0 0,0 62,0 66,5 2335 11 7 7,21 -0,21 10 -2,1
20 30
IM Gaponenko Inna ACP UKR 2406 7,0 0,0 61,5 66,0 2332 11 7 6,57 0,43 10 4,3
21 56
WGM Gara Ticia HUN 2330 7,0 0,0 61,0 65,0 2356 11 7 5,07 1,93 20 38,6
22 34
IM Arabidze Meri ACP GEO 2393 7,0 0,0 60,0 64,5 2319 11 7 6,58 0,42 10 4,2
23 52
WGM Mamedjarova Zeinab AZE 2355 7,0 0,0 57,0 61,5 2294 11 7 6,39 0,61 20 12,2
24 37
IM Milliet Sophie FRA 2391 7,0 0,0 54,5 59,0 2290 11 7 6,97 0,03 10 0,3
25 16
IM Bodnaruk Anastasia ACP RUS 2460 7,0 0,0 53,5 57,5 2229 11 7 8,45 -1,45 10 -14,5

 

 

No.   Name FideID FED RtgI
1
GM Muzychuk Mariya 14114550 UKR 2545
2
IM Batsiashvili Nino 13602993 GEO 2528
3
GM Dzagnidze Nana 13601903 GEO 2507
4
GM Gunina Valentina 4167570 RUS 2507
5
GM Sebag Marie 617822 FRA 2492
6
WGM Goryachkina Aleksandra 4147103 RUS 2491
7
GM Khotenashvili Bela 13602640 GEO 2484
8
WGM Girya Olga 4195752 RUS 2482
9
GM Stefanova Antoaneta 2902257 FID 2481
10
WGM Pogonina Natalija 4147855 RUS 2478
11
GM Cramling Pia 1700030 SWE 2476
12
GM Socko Monika 1106619 POL 2468
13
IM Paehtz Elisabeth 4641833 GER 2468
14
IM Javakhishvili Lela 13601458 GEO 2465
15
IM Kashlinskaya Alina 4198026 RUS 2465
16
IM Bodnaruk Anastasia 4181751 RUS 2456
17
IM Atalik Ekaterina 4130189 TUR 2448
18
IM Cornette Deimante 12802859 LTU 2447
19
WGM Zawadzka Jolanta 1122320 POL 2442
20
GM Hoang Thanh Trang 12400149 HUN 2439
21
WGM Tsolakidou Stavroula 4264312 GRE 2430
22
GM Zhukova Natalia 14101513 UKR 2426
23
IM Nechaeva Marina 4149351 RUS 2425
24
IM Vega Gutierrez Sabrina 2219026 ESP 2425
25
GM Ushenina Anna 14110911 UKR 2423
26
GM Danielian Elina 13300210 ARM 2413
27
IM Bulmaga Irina 13903063 ROU 2413
28
IM Szczepkowska Karina 1122681 POL 2413
29
IM Zimina Olga 4132190 ITA 2413
30
IM Melia Salome 13602446 GEO 2411
31
IM Gaponenko Inna 14101181 UKR 2406
32
IM Shvayger Yuliya 14100126 ISR 2404
33
IM Mkrtchian Lilit 13300601 ARM 2403

 

-----------------------------

Player Overview of a federation

No. Name FideID FED RtgI
20 GM Hoang Thanh Trang 12400149 HUN 2439
48 IM Lazarne Vajda Szidonia 723894 HUN 2360
51 WGM Gara Ticia 717444 HUN 2357
52 IM Gara Anita 709751 HUN 2356
59 WGM Papp Petra 739049 HUN 2337

Playing schedule

Round Date Time
1 2018/04/08 15.00
2 2018/04/09 15.00
3 2018/04/10 15.00
4 2018/04/11 15.00
5 2018/04/12 15.00
6 2018/04/13 15.00
7 2018/04/14 15.00
8 2018/04/16 15.00
9 2018/04/17 15.00
10 2018/04/18 15.00
11 2018/04/19 11.00
Szerző: Sakk-mester  2018.04.19. 18:06

budapest_ejszakai_2.jpgA résztvevők listáját ITT találod.

 

 

 

Az első tizenöt 2600 Élő pont feletti nagymester nevező szállodai elhelyezést kap. 

-----------------

DÍJAZÁS - “A” csoport:


1. 1.000.000 Ft 2. 600.000 Ft 3. 400.000 Ft 4. 300.000 Ft 5. 250.000 Ft  6.-7. 200.000 Ft  8.-9. 150.000 Ft 10. 100.000 Ft

----------------

 Különdíjak:
Legjobb 2000. január 1. után született versenyző (U18) 50.000 Ft
Legjobb 2004. január 1. után született versenyző (U14) 30.000 Ft
A három legjobb női versenyző 100/60/40.000 Ft
Legjobb senior versenyző (S60) 50.000 Ft
A három legjobb 2350 Élő pont alatti versenyző 100/60/40.000 Ft

-------------------

 

Federation statistics

No.   FED Federation Count
1
ARM Armenia 1
2
AUT Austria 1
3
BLR Belarus 3
4
CHN China 2
5
CRO Croatia 2
6
CZE Czech Republic 2
7
ENG England 2
8
ESP Spain 1
9
EST Estonia 1
10
FRA France 2
11
GER Germany 8
12
GRE Greece 2
13
HUN Hungary 61
14
IND India 28
15
IRL Ireland 1
16
ISR Israel 12
17
JOR Jordan 1
18
KAZ Kazakhstan 1
19
LAT Latvia 1
20
MAD Madagascar 1
21
NOR Norway 2
22
POL Poland 11
23
ROU Romania 5
24
RUS Russia 7
25
SLO Slovenia 3
26
SRB Serbia 8
27
SVK Slovakia 1
28
TUR Turkey 4
29
UKR Ukraine 9
30
USA United States of America 3
31
VIE Vietnam 1
Total   187

Title statistics

Title Count
GM 30
WGM 1
IM 58
WIM 3
FM 40
WFM 3
CM 2
Total 137

Starting rank

No.   Name FideID FED Rtg RtgI sex
1
GM Onischuk Vladimir 14114038 UKR 2630 2630
2
GM Banusz Tamas 722413 HUN 2617 2617
3
GM Gupta Abhijeet 5010608 IND 2617 2617
4
GM Gledura Benjamin 712779 HUN 2616 2616
5
GM Papp Gabor 718602 HUN 2614 2614
6
GM Turov Maxim 4120086 RUS 2610 2610
7
GM Zhigalko Sergei 13502956 BLR 2608 2608
8
GM Sedlak Nikola 922900 SRB 2604 2604
9
GM Bernadskiy Vitaliy 14100371 UKR 2584 2584
10
GM Kulaots Kaido 4500261 EST 2578 2578
11
GM Vajda Levente 1203975 ROU 2577 2577
12
GM Donchenko Alexander 24603295 GER 2574 2574
13
GM Savchenko Boris 4147332 RUS 2563 2563
14
GM Ivanisevic Ivan 912417 SRB 2562 2562
15
GM Boruchovsky Avital 2800055 ISR 2559 2559
16
GM Maiorov Nikita 13501720 BLR 2543 2543
17
GM Popovic Dusan 927031 SRB 2540 2540
18
IM Nguyen Thai Dai Van 358878 CZE 2539 2539
19
GM Antal Gergely 717312 HUN 2534 2534
20
GM Aryan Chopra 5084423 IND 2523 2523
21
IM Repka Christopher 14918781 SVK 2521 2521

Playing schedule

Round Date Time
1 2018/04/18 16.30
2 2018/04/19 16.30
3 2018/04/20 16.30
4 2018/04/21 16.30
5 2018/04/22 16.30
6 2018/04/23 16.30
7 2018/04/24 16.30
8 2018/04/25 16.30
9 2018/04/26 10.00
Szerző: Sakk-mester  2018.04.19. 07:24

 sharja2.jpgsharja2018.png

 

 

 

 

 

Thursday 12 April – 2018

Technical Meeting

Opening ceremony

Round 1

11:30

17:00

17:30

Friday 13th April – 2018 Round 2 17:30
Saturday 14th April – 2018

Round 3

Round 4

10:00

18:00

Sunday 15th  April – 2018 Round 5 17:30
Monday 16th  April – 2018 Round 6 17:30
Tuesday 17th April – 2018 Round 7 17:30
Wednesday 18th  April – 2018 Round 8 17:30
Thursday 19th  April – 2018

Round 9

Closing ceremony

15:00
Szerző: Sakk-mester  2018.04.19. 07:20

korosi_elte_1.jpg

A résztvevők listáját ITT találod.

A verseny helye:

ELTE Egyetemi Kollégium Kőrösi Csoma Sándor Tagkollégiuma Budapest,
1118 Dayka Gábor utca 4.

Szerző: Sakk-mester  2018.04.18. 05:05

Zöld híd 

 

Amióta az embert megteremtette a természet, azóta a teremtmény a Teremtőtől való elszakadáson dolgozik. Teszi mindezt oly sikeresen, hogy mára mély szakadék tátong az ember és a természet között. Szükség van azon kevesek szorgos igyekezetére, akik készek hidat emelni a szakadék fölé és visszavezetni az embert a természet ölelésébe. A fenti gondolat szellemében üdvözlöm a Zöld Híd Lakópark megálmodóit, megteremtőit és adok teret számukra, hogy bemutassák alkotásukat.

----------------------

ZÖLD HÍD LAKÓPARK A jövő technológiája

zold_hid.jpg

A Zöld híd lakópark honlapját a képre kattintva éred el.

 

Magyarországon páratlanul energiatudatos AA++ energiatanúsítványú, alacsony fenntartási költségű lakások várnak Önre 2017. évi beköltözéssel, zöld környezetben, parkosított udvarral, külső terasszal, privát kerttel, erkéllyel, panorámás Penthouse szinttel.

 

Szerző: Sakk-mester  2018.04.18. 03:02

 klaksvik-2.jpg

A résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT találod.

 

 

Szerző: Sakk-mester  2018.04.17. 07:13

w.jpg A résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT találod.

 

 

Szerző: Sakk-mester  2018.04.17. 06:41

magnus_carlsen400px_1.JPG

  • Magnus Carlsen schedule in 2018: Grenke: March 31st-Apr 9th, Shamkir: April 19th-28th, Norway Chess: May 27th-Jun 8th, Biel: July 22nd-Aug 1st, European Club Cup (probable): 11th-19th Oct, World Championship vs Caruana 9th to 28th Nov. Not known whether he'll play any part in the Olympiad: 23rd Sept to 6th Oct. Based on info by Tarjei J. Svensen @TarjeiJS.
Szerző: Sakk-mester  2018.04.12. 05:24