minsk.jpg

Blitz: 

A részletes eredményeket ITT találod. 

 

 

Итоговое положение после 9 туров

Ст.ном Ст.ном.   Имя ФЕД. Рейт. Очки  Доп1   Доп2   Доп3   Доп4   Доп5 
1 6
WCM Omonova Umida UZB 1643 8,0 0,0 50,0 53,5 5 8
2 1
Dubovyk Anastasiia UKR 1849 7,5 0,0 50,0 54,5 5 7
3 4
WCM Zvereva Margarita RUS 1689 7,0 1,0 49,0 54,0 5 7
4 17
Kudryavtseva Anastasia RUS 1516 7,0 0,0 49,0 52,0 4 7
5 29
Osmolovska Yevheniia UKR 1421 6,5 0,0 45,5 48,5 5 6
6 9
WCM Cherepanova Evita RUS 1619 6,5 0,0 43,0 47,5 4 6
7 35
WCM Nguyen Le Cam Hien VIE 1369 6,0 0,0 47,0 52,0 4 6
8 25
Petrova Varvara RUS 1440 6,0 0,0 46,5 49,5 5 6
9 16
WCM Starosta Martyna POL 1517 6,0 0,0 45,0 48,5 5 6
10 14
Krupnova Anna RUS 1550 6,0 0,0 44,0 47,0 5 6
11 3
Tarasenka Aliaksandra BLR 1744 6,0 0,0 36,5 38,0 4 6
12 41
Dubovik Maria BLR 1329 5,5 0,0 44,5 48,0 5 5
13 30
WCM Nguyen Linh Dan VIE 1407 5,5 0,0 43,0 43,0 5 5
14 2
Ivanytska Liudmyla UKR 1848 5,5 0,0 42,0 46,0 5 5
15 24
Korovina Yana RUS 1450 5,5 0,0 39,5 42,5 5 5
16 11
Petrova Elizaveta RUS 1580 5,5 0,0 38,0 41,5 4 5
17 10
WCM Zavivaeva Emilia RUS 1598 5,5 0,0 35,5 39,0 5 5
18 7
Shaban Aliaksandra BLR 1639 5,0 0,0 49,0 53,5 4 5
19 21
WCM Nguyen Hong Nhung VIE 1481 5,0 0,0 46,0 49,0 5 5
20 5
WCM Gaal Zsoka HUN 1686 5,0 0,0 42,5 45,5 5 5
21 27
Thai Ngoc Tuong Minh VIE 1432 5,0 0,0 42,5 44,5 4 5
22 34
Khatniuk Anastasiia UKR 1371 5,0 0,0 41,5 44,0 4 5

 

Инфо игрока

HUN

Имя Gaal Zsoka
Титул WCM
Стартовое место 5
Рейтинг 1686
Нац.рейтинг 0
Междун. рейтинг 1686
Рейтинговый перфоманс 1445
FIDE рейт +/- -50,2
Очки 5
Место 20
Федерация HUN
Идент.Номер 0
код FIDE 777765
Год рождения 2007

 

Тур Bo. Ст.ном. Имя Рейт. ФЕД. Очки Рез.
1 5 35 WCM Nguyen Le Cam Hien 1369 VIE 6,0 w 0
2 17 31 Khabibullaeva Mokhinur 1406 UZB 5,0 s 1
3 9 28 WCM Veremiuk Veronika 1422 UKR 4,5 w 0
4 19 43 Mutina Ksenia 1311 RUS 4,0 s 1
5 14 29 Osmolovska Yevheniia 1421 UKR 6,5 w 0
6 18 45 Szczotka Matylda 1293 POL 3,0 s 1
7 12 24 Korovina Yana 1450 RUS 5,5 w 1
8 11 27 Thai Ngoc Tuong Minh 1432 VIE 5,0 s 1
9 7 16 WCM Starosta Martyna 1517 POL 6,0 s 0

 

Rapid:

A részletes eredményeket ITT találod. 

Итоговое положение после 9 туров

Ст.ном Ст.ном.   Имя ФЕД. Рейт. Очки  Доп1   Доп2   Доп3   Доп4   Доп5 
1 7
WCM Omonova Umida UZB 1631 7,5 0,0 48,0 51,5 4 6
2 24
WCM Shubenkova Veronika RUS 1463 7,0 0,0 47,0 50,5 5 6
3 12
Alekseenko Mariya RUS 1589 7,0 0,0 46,5 50,5 5 6
4 1
Dubovyk Anastasiia UKR 1826 7,0 0,0 43,5 48,0 4 7
5 20
Khabibullaeva Mokhinur UZB 1484 6,5 0,0 48,5 51,5 4 6
6 34
WCM Nguyen Hong Nhung VIE 1385 6,5 0,0 48,0 53,0 4 6
7 4
Tarasenka Aliaksandra BLR 1682 6,5 0,0 47,0 50,5 4 5
8 17
Shaban Aliaksandra BLR 1512 6,5 0,0 43,0 45,5 4 6
9 2
WCM Cherepanova Evita RUS 1726 6,0 0,0 46,5 49,5 5 6
10 6
WCM Gaal Zsoka HUN 1651 6,0 0,0 45,0 48,0 5 6
11 9
Krupnova Anna RUS 1602 6,0 0,0 43,5 46,0 4 5
12 16
WCM Starosta Martyna POL 1537 6,0 0,0 38,0 41,5 5 6

 

Инфо игрока

HUN

Имя Gaal Zsoka
Титул WCM
Стартовое место 6
Рейтинг 1651
Нац.рейтинг 0
Междун. рейтинг 1651
Рейтинговый перфоманс 1613
FIDE рейт +/- -7,4
Очки 6
Место 10
Федерация HUN
Идент.Номер 0
код FIDE 777765
Год рождения 2007

 

Тур Bo. Ст.ном. Имя Рейт. ФЕД. Очки Рез.
1 6 39 Dallemura Anna 1344 POL 4,0 s 1
2 3 23 Varekha Anna 1470 MDA 3,0 w 1
3 3 25 Dubovik Maria 1459 BLR 5,5 s 1
4 2 20 Khabibullaeva Mokhinur 1484 UZB 6,5 w 0
5 6 24 WCM Shubenkova Veronika 1463 RUS 7,0 s 0
6 8 32 WCM Nguyen Linh Dan 1405 VIE 5,5 s 1
7 7 22 Petrova Varvara 1481 RUS 5,0 w 1
8 6 9 Krupnova Anna 1602 RUS 6,0 w 1
9 4 4 Tarasenka Aliaksandra 1682 BLR 6,5 s 0

 

------------------

Magyar résztvevők:

Обзор игроков для HUN

HUN

Ст.ном. Имя Рейт. ФЕД. 1 Очки Ст.ном Группа
5 WCM Gaal Zsoka 1686 HUN 0 0,0 45 Girls u12
5 Nandin-Erdene Davaademberel 1491 HUN 0 0,0 54 Girls u10

 

Szerző: Sakk-mester  2018.06.24. 16:32

 teplitse.jpgA résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT találod.

 

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo   Name Typ sex Gr FED Rtg RtgN Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 4
GM Romanov Evgeny RUS 2628 0 Russia 7,0 43,0 54,00 2450
2 11
GM Vorobiov Evgeny E. RUS 2553 0 Russia 7,0 42,0 53,50 2406
3 12
GM Dastan Muhammed Batuhan TUR 2538 0 Turkey 7,0 42,0 52,50 2416
4 5
GM Erdos Viktor HUN 2620 0 Hungary 7,0 40,0 51,00 2359
5 13
GM Repka Christopher SVK 2534 0 Slovakia 7,0 38,5 49,00 2303
6 8
GM Postny Evgeny ISR 2576 0 Israel 6,5 43,0 54,00 2457
7 21
IM Admiraal Miguoel NED 2465 0 Netherlands 6,5 42,5 54,00 2389
8 28
IM Menezes Christoph AUT 2404 0 Austria 6,5 42,5 53,00 2434
9 3
GM Movsesian Sergei ARM 2633 0 Armenia 6,5 42,0 53,00 2446
10 17
IM Jarmula Lukasz POL 2499 0 Poland 6,5 41,0 52,00 2349
11 9
GM Stocek Jiri CZE 2570 2584 Czech Republic 6,5 40,5 51,00 2346
12 18
IM Zanan Evgeny ISR 2497 0 Israel 6,5 40,0 50,50 2375
13 1
GM Rodshtein Maxim ISR 2688 0 Israel 6,5 39,5 49,50 2345
14 2
GM Demchenko Anton RUS 2670 0 Russia 6,5 39,0 50,50 2397
15 10
GM Peralta Fernando ARG 2567 0 Argentina 6,5 38,5 49,00 2328
16 14
GM Krysa Leandro ARG 2529 0 Argentina 6,0 42,0 52,50 2408
17 31
IM Satyapragyan Swayangsu IND 2395 0 India 6,0 41,0 51,50 2373
18 15
GM Movsziszian Karen ARM 2527 0 Armenia 6,0 40,0 51,50 2342
19 34
FM Vlasak Lukas CZE 2378 2380 Czech Republic 6,0 40,0 50,50 2326
20 25
IM Von Bahr Oskar SWE 2431 0 Sweden 6,0 39,0 50,50 2302
21 23
IM Kozak Adam U18 HUN 2450 0 Hungary 6,0 38,5 49,50 2261
22 22
IM Iniyan P U18 IND 2460 0 India 6,0 38,0 49,50 2329
23 33
CM Teclaf Pawel U18 POL 2384 0 Poland 6,0 38,0 49,00 2299

 

Player info

HUN

Name Erdos Viktor
Title GM
Starting rank 5
Rating 2620
Rating national 0
Rating international 2620
Performance rating 2598
FIDE rtg +/- -1,2
Points 7
Rank 4
Federation HUN
Club/City Hungary
Ident-Number 0
Fide-ID 719978

 

Rd. Bo. SNo Name Rtg RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 5 91 Svanda Ondrej 2043 2032 CZE Czech Republic 4,5 s 1
2 5 50 FM Liska Jiri 2272 2266 CZE Czech Republic 5,0 w 1
3 5 24 GM Jurcik Marian 2443 0 SVK Slovakia 6,0 s ½
4 8 26 IM Ikeda Junta 2420 0 AUS Australia 5,5 w ½
5 9 34 FM Vlasak Lukas 2378 2380 CZE Czech Republic 6,0 s ½
6 11 40 FM Krykun Yuriy 2338 0 UKR Ukraine 6,0 w 1
7 5 28 IM Menezes Christoph 2404 0 AUT Austria 6,5 s ½
8 6 30 FM Cukrowski Filip 2401 0 POL Poland 6,0 w 1
9 3 14 GM Krysa Leandro 2529 0 ARG Argentina 6,0 s 1

 

 

Player info

HUN

Name Kozak Adam
Title IM
Starting rank 23
Rating 2450
Rating national 0
Rating international 2450
Performance rating 2394
FIDE rtg +/- -3,7
Points 6
Rank 21
Federation HUN
Club/City Hungary
Ident-Number 0
Fide-ID 753246

 

Rd. Bo. SNo Name Rtg RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 23 109 Palas Ales 1979 1989 CZE Czech Republic 4,0 s 1
2 23 68 FM Larsen Flemming Bo 2164 0 DEN Denmark 5,5 w 1
3 7 8 GM Postny Evgeny 2576 0 ISR Israel 6,5 s 0
4 19 66 Winkelman Albert 2183 0 AUS Australia 5,5 w 1
5 16 83 Jankowiak Tomasz 2094 0 POL Poland 5,0 s ½
6 17 56 FM Cap Adam 2245 2240 CZE Czech Republic 5,0 w 1
7 8 13 GM Repka Christopher 2534 0 SVK Slovakia 7,0 w ½
8 12 55 FM Blom Vincent 2249 0 NED Netherlands 6,0 s 0
9 16 45 FM Paszewski Mateusz 2322 0 POL Poland 5,0 w 1
Szerző: Sakk-mester  2018.06.24. 15:59

nakamura.jpegcanal.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Participants

 

Alexander Grischuk • Fabiano Caruana • Hikaru Nakamura •  Levon Aronian • Maxime Vachier-Lagrave  Shakhriyar Mamedyarov • Sergey Karjakin  • Viswanathan Anand • Wesley So • Vladimir Kramnik (WC)

 

Schedule CET

Rapid (20 – 22 June)

Time 20 June TIME 21 June TIME 22 June
14.00 Round 1 12.00 Round 4 14.00 Round 7
15.30 Round 2 13.30 Round 5 15.30 Round 8 
17.00 Round 3 15.00 Round 6 17.00 Round 9

 

Blitz (23 – 24 June)

Time 23 June Time 24 June
14.00 Round 1 12.00 Round 10
14.30 Round 2 12.30 Round 11
15.00 Round 3 13.00 Round 12
15.30 Round 4 13.30 Round 13
16.00 Round 5 14.00 Round 14
16.30 Round 6 14.30 Round 15
17.00 Round 7 15.00 Round 16
17.30 Round 8 15.30 Round 17
18.00 Round 9 16.00 Round 18
    16.30 Playoffs

 

Event

Playing Dates *

Prizes

Your Next Move

12 - 16 June

$150,000

Paris GCT

20 - 24 June

$150,000

Saint Louis Rapid & Blitz

10 - 16 August

$150,000

Sinquefield Cup

17 - 28 August

$300,000

GCT Finals (London)

TBA December

$300,000

Total GCT Prizes

 

$1,050,000

 

DATES June 20-24, 2018
LOCATION Groupe Canal+, 5 Boulevard de la République, 92100 Boulogne Billancourt
FORMAT 10-Player Round Robin
Commentators

English – GM Yasser Seirawan, IM Jovanka Houska, GM Alejandro Ramirez, GM Maurice Ashley and GM Romain Edouard 

Russian – GM Evgenij Miroshnichenko and GM Yaroslav Zherebukh 

French – Astrid Bard (Canal+ Anchor), IM Jean-Baptist Mullon, GM Yannick Pelletier and IM Almira Skripchenko 

PRIZE FUND $150,000

 

Szerző: Sakk-mester  2018.06.24. 11:06

balatonlelle_5.jpg A résztvevők listáját és a részletes eredményeket az alábbiakban találod.

 

F8L8F10L10F12L12F14L14F16L16F18L18

 

Élő közvetítés:  http://verseny.hunsakk.hu/korcsoportos/

Nevezők: VersenyzoOsszesitesKorcsoportonkent

 

Szerző: Sakk-mester  2018.06.23. 07:05

peti_bhommel.jpegA 68 éves Hans Böhm nemzetközi mester - Peti mögül figyeli a játszmákat - volt a verseny díszvendége és díjátadója.

A hilversumi sakkarénában, a 12 éves Peter Nitrauw korosztályában 38 résztvevő, 9 fordulós svájci párosítású rapid sakkversenyen mérte össze tudását 2018-06-17-én. Peti 9/7 pontos teljesítményével az ezüstérmet szerezte meg.

Szép volt Peti! Gratulálok!

peti_ermesek.jpeg

 A fotón a hilversumi 1-3 helyezettek.

Szerző: Sakk-mester  2018.06.18. 06:25

 so.jpegleuven_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

Résztvevők: 

Alexander Grischuk • Fabiano Caruana • Hikaru Nakamura •  Levon Aronian • Maxime Vachier-Lagrave •  Shakhriyar Mamedyarov • Sergey Karjakin  • Viswanathan Anand • Wesley So • Anish Giri (WC)

 

Program:

YNM will host an autograph session with all 10 players on Monday, June 11th from 17:00-19:00 (GMT+2). Click here to reserve your tickets.

Rapid (12– 14 June)

Time 12 June 13 June 14 June
14.00 Round 1 Round 4 Round 7
15.30 Round 2 Round 5 Round 8
17.00 Round 3 Round 6 Round 9

 

Blitz (15 - 16 June)

Time 15 June Time 16 June
14.00 Round 1 12:00 Round 10
14.30 Round 2 12:30 Round 11
15.00 Round 3 13:00 Round 12
15.30 Round 4 13:30 Round 13
16.00 Round 5 14:00 Round 14
16.30 Round 6 14:30 Round 15
17.00 Round 7 15:00 Round 16
17.30 Round 8 15:30 Round 17
18.00 Round 9 16:00 Round 18
    16:30
Szerző: Sakk-mester  2018.06.16. 13:55

 peking_2.jpg

 

  

Szerző: Sakk-mester  2018.06.15. 09:05

pos8871.jpgVéleményezd sötét jelzett lépését.

Szerző: Sakk-mester  2018.06.12. 00:30

pos8870.jpgMire jutsz sötéttel?

Szerző: Sakk-mester  2018.06.12. 00:21

mitropa2018.jpg A csapatok összeállítását és a részletes eredményeket ITT találod.

magyar_mitro2018.jpg

 

Ranking crosstable

Rk.   Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  TB1   TB2   TB3 
1
Italy  *  2 3 3 2 3 23,0 16 0
2
Hungary 2  *  2 2 3 2 2 3 22,0 13 0
3
Germany 1 2  *  2 3 2 3 21,5 13 0
4
Switzerland 2 2  *  3 20,0 12 0
5
France 1 1  *  2 3 2 2 16,5 7 3
6
Croatia 1 ½ 2  *  3 2 2 3 16,5 7 3
7
Czech Rep. 2 2 1  *  2 16,5 7 0
8
Slovenia 1 2 1 1 2  *  16,0 6 0
9
Austria 2 ½ 2 2  *  2 15,5 6 0
10
Slovakia 1 1 2 1 2 ½ 2  *  12,5 3 0

 

Overview for team HUN

SNo Name FED Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Rk. Rp
26 GM Mihok Oliver HUN 2550 ½ ½ ½ ½ 1 ½ 0 1 ½ 5,0 11 2578 Open section
27 IM Kantor Gergely HUN 2519 ½ ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1 ½ 5,0 12 2513 Open section
28 GM Korpa Bence HUN 2497 1 ½ 1 ½ 0 1 1 1 ½ 6,5 2 2607 Open section
29 IM Nagy Gabor HUN 2478 ½ ½ 1 1 ½ ½ ½ ½ ½ 5,5 7 2489 Open section

----------------------

 

 

Ranking crosstable

Rk.   Team 1 2 3 4 5 6 7 8  TB1   TB2   TB3 
1
Germany  *  3 2 3 20,0 13 0
2
Austria  *  2 3 3 3 18,5 11 0
3
Italy 1 2  *  3 2 14,5 8 0
4
Slovenia 1  *  2 3 3 14,5 7 0
5
Slovakia 2 1 1 2  *  2 12,0 5 0
6
France 1 1 2 1  *  1 11,0 5 2
7
Croatia ½ ½ 2  *  11,0 5 0
8
Czech Rep. ½ 1 3  *  10,5 2 0

 

Szerző: Sakk-mester  2018.06.11. 01:00