spa.jpgA részletes eredményeket ITT találod. 

 

 

 

 

  

A résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT találod.

 

Pregled igrača za HUN

HUN

SNo Ime RtgI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Bod. Mj. Skupina
11 IM KANTOR Gergely 2514 HUN 1 1 ½ 1 0 ½ ½ 1 0 5,5 34 XXX Intl Open
22 IM BAGI Mate 2453 HUN 1 1 1 ½ ½ 1 ½ ½ 0 6,0 14 XXX Intl Open
54 FM RADNAI Adam 2275 HUN 1 ½ ½ 1 0 1 1 0 0 5,0 52 XXX Intl Open
58 WIM TERBE Julianna 2259 HUN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 177 XXX Intl Open

 

Konačni poredak nakon 9 Kola

Mj. SNo   Ime Vrsta spol FED RtgI Klub/Grad Bod.  TB1   TB2   TB3   TB4 
1 10
GM FROLYANOV Dmitry RUS 2517 Russia 7,5 2751 40,5 39,5 38,5 ...
2 1
GM SHIROV Alexei ESP 2658 Spain Solvay 7,0 2730 39,5 37,0 36,0 ...
3 3
GM GRIGORYAN Karen H. ARM 2557 Armenia 7,0 2720 40,5 39,0 38,0 ...
4 15
GM PAP Misa SRB 2481 Serbia Grandama 7,0 2661 34,0 34,0 33,0 ...
5 16
IM ESPINOSA ARANDA Angel ESP 2478 Spain V. De Atocha 7,0 2650 37,0 37,0 36,0 ...
6 33
IM ARJUN Kalyan IND 2395 India 7,0 2618 37,5 38,0 37,0 ...
7 7
GM TAZBIR Marcin POL 2529 Poland Moravska 7,0 2607 37,0 35,5 34,5 ...
8 34
IM SABUK Piotr POL 2395 Poland 7,0 2545 35,0 34,5 33,5 ...
9 8
IM XU Yi CHN 2528 China 7,0 2526 33,5 33,0 32,0 ...
10 30
IM NGUYEN Piotr POL 2403 Poland 6,5 2613 38,0 33,5 32,5 ...
11 21
IM BARSKI Radoslaw POL 2458 Poland 6,5 2589 39,5 40,0 39,0 ...
12 25
FM TEJEDOR FUENTE Enrique ESP 2428 Spain Solvay 6,5 2476 35,0 34,0 33,0 ...
13 6
GM SADZIKOWSKI Daniel POL 2534 Poland Sk Duras Bvk 6,5 2431 32,5 29,5 28,5 ...
14 22
IM BAGI Mate HUN 2453 Hungary 6,0 2549 38,5 36,0 35,0 ...
15 13
IM SOSA Tomas ARG 2499 Argentina 6,0 2524 39,0 35,0 34,0 ...
16 51
WGM GARCIA MARTIN Marta w ESP 2296 Spain Mislata 6,0 2492 37,5 31,5 30,5 ...
17 28
IM PLAZUELO PASCUAL Juan ESP 2416 Spain V. De Atocha 6,0 2487 36,0 31,5 31,0 ...
18 17
GM FRANCO OCAMPOS Zenon PAR 2477 Paraguay 6,0 2482 35,5 33,0 32,0 ...
19 55
IM BOBADILLA VIERA Jorge Samuel VEN 2274 Venezuela 6,0 2473 38,0 34,0 33,0 ...
20 9
GM MAIOROV Nikita BLR 2524 Belarus 6,0 2473 35,5 33,5 32,5 ...
21 4
GM MARIN Mihail ROU 2540 Romania 6,0 2448 35,0 31,0 30,0 ...
22 24
GM LARINO NIETO David ESP 2432 Spain Cabo Turiñan 6,0 2404 34,0 31,5 30,5 ...
23 40
IM LUCH Michal POL 2362 Poland 6,0 2395 35,0 31,5 30,5 ...
24 19
GM CARLSSON Pontus SWE 2463 Sweden 6,0 2380 35,0 33,0 32,0 ...
25 63
FM MARTINEZ FERNANDEZ Adrian ESP 2232 Spain Endroke 6,0 2374 32,5 28,0 27,0 ...
26 26
IM BJERRE Jonas Buhl U16 DEN 2422 Denmark 6,0 2372 32,0 30,5 29,5 ...
27 27
IM LADRON DE GUEVARA PINTO Paolo ESP 2418 Spain Coin 6,0 2348 33,0 30,5 29,5 ...
28 20
IM NAYHEBAVER Martin SVK 2462 Slovakia Moravska 6,0 2340 33,0 28,5 28,5 ...
29 48
FM MARECHAL Andy BEL 2318 Belgium SVG 1928 6,0 2335 33,0 29,5 28,5 ...
30 69
CARBONELL SANCHO Marc U16 ESP 2203 Spain Silla 6,0 2334 32,0 27,0 26,0 ...
31 44
FM LIANES GARCIA Marcos ESP 2331 Spain Villaverde 6,0 2298 33,5 29,5 28,5 ...
32 5
GM NASUTA Grzegorz POL 2534 Poland Muks Stoczek 45 5,5 2469 38,0 31,5 30,5 ...
33 53
SREESHWAN Maralakshikari U16 IND 2278 India 5,5 2420 36,5 31,0 30,0 ...
34 11
IM KANTOR Gergely HUN 2514 Hungary 5,5 2417 35,0 32,0 31,0 ...
Szerző: Sakk-mester  2019.01.07. 18:28