arad_pecsmahu.jpg

Player info

HUN

Name Marjanovic Annamaria
Title WGM
Starting rank 25
Rating national 0
Rating international 2343
Performance rating 2343
FIDE rtg +/- 4,0
Points 6,5
Rank 16
Federation HUN
Club/City UNGARIA
Ident-Number 0
Fide-ID 750930
Year of birth 2001

 

Rd. Bo. SNo Name RtgI RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 24 139 CM Anuta Elefterie-Laurentiu 1813 1839 ROU Cs Conpet Ploiesti 5,5 w 1
2 24 92 I Sandor Tamas 1964 1964 ROU Cs De Sah Ceramica Corund 4,0 s 1
3 111 -2 not paired 0 0 0,0 - ½
4 15 49 IM Kantorik Marian 2196 0 SVK SLOVACIA 5,5 w ½
5 17 80 I Balan Bogdan 2036 2027 ROU Acs Jocul De Sah Ramnicu Valce 5,0 s 1
6 8 13 WGM Zawadzka Jolanta 2422 0 POL POLONIA 6,5 w ½
7 13 39 FM Talu Mircea 2278 2278 ROU Css Viitorul Cluj-Napoca 6,0 s 0
8 22 58 I Dobrin Ionut-Alexandru 2142 2142 ROU Acs Smart Galati 5,5 w 1
9 17 43 Starcevic Ante Leon 2217 0 CRO CROATIA 5,5 s 1

 ------------------

Player info

HUN

Name Pasti Aron
Title FM
Starting rank 46
Rating national 0
Rating international 2209
Performance rating 2055
FIDE rtg +/- -58,0
Points 6
Rank 35
Federation HUN
Club/City UNGARIA
Ident-Number 0
Fide-ID 785857
Year of birth 2006

 

Rd. Bo. SNo Name RtgI RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 45 162 II Zanfir Iulian 1726 1720 ROU Acs Smart Galati 4,0 s 1
2 42 108 I Tampea Radu 1913 1913 ROU Csm Unirea Alba Iulia 5,0 w 0
3 37 124 WCM Balan Briana-Cleopatra 1869 1869 ROU Lps Satu Mare 4,5 s 1
4 29 104 I Pislariu Stefanel-Vasilica 1934 1934 ROU Csm Pascani 5,5 w 1
5 21 93 CM Nedelcu Teodor-Cosmin 1963 1888 ROU Scm Gloria Buzau 6,0 s 0
6 35 102 WCM Bucur Denisa-Andreea 1943 1943 ROU Cs Dinamo Bucuresti 5,0 w 1
7 27 85 I Albu George 2014 2014 ROU Cs Politehnica Iasi 5,5 s 0
8 35 109 I Bobocea Laurentiu-Vlad 1908 1988 ROU Css Viitorul Cluj-Napoca 4,0 w 1
9 27 83 NM Zaim Marian 2021 2021 ROU Cs Muncitorul Resita 5,0 s 1

 

--------------

Player info

HUN

Name Pasti Anna
Starting rank 126
Rating national 0
Rating international 1865
Performance rating 1798
FIDE rtg +/- -30,8
Points 5
Rank 91
Federation HUN
Club/City UNGARIA
Ident-Number 0
Fide-ID 790834
Year of birth 2003

 

Rd. Bo. SNo Name RtgI RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 14 14 IM Soltanici Ruslan 2408 0 MDA MIOLDOVA 7,5 w 0
2 77 187 II Tablan Andrei-Damian 1651 1507 ROU Csm Bucuresti 4,0 s 1
3 38 52 AGM Kelly Ladislau-Endre 2182 2182 ROU Acs Sah Club Vados Arad 5,5 w 0
4 85 200 II Pragai Rares-Alexandru 1542 1574 ROU Acs Sah Club Vados Arad 5,5 s 0
5 89 193 AFM Homone Daniel-Ifrim 1619 1619 ROU Cs Comunal Dudestii Noi 3,5 w 1
6 74 170 II Mihai Florin 1701 1719 ROU Acs Smart Galati 5,0 s 0
7 90 182 Mitran Marie 1668 0 BEL BELGIA 3,0 w 1
8 71 171 I Bichiceanu Dan-Radu 1699 1658 ROU Cs Victoria Nadlac 3,0 s 1
9 64 220 III Tamas Christian-Arrydan 1278 1184 ROU Cs Talbot Resita 4,0 w 1

 

--------------

Player info

HUN

Name Marjanovic Alex
Starting rank 196
Rating national 0
Rating international 1577
Performance rating 1675
FIDE rtg +/- 40,4
Points 4
Rank 155
Federation HUN
Club/City UNGARIA
Ident-Number 0
Fide-ID 789739
Year of birth 2008

 

Rd. Bo. SNo Name RtgI RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 78 83 NM Zaim Marian 2021 2021 ROU Cs Muncitorul Resita 5,0 s 0
2 84 136 I Badelita Beniamin 1824 1824 ROU Csm Cluj Napoca 4,0 w ½
3 90 147 I Parasca Claudiu 1795 1795 ROU Cs Universitatea Arad 3,5 s 0
4 97 81 CM Samu Sorin-Mihai 2029 2062 ROU Acs Sah Club Vados Arad 4,5 w 0
5 105 218 II Bogdan Andrada-Ioana 1327 0 ROU Cs Universitar Ploiesti 2,5 s 1
6 92 124 WCM Balan Briana-Cleopatra 1869 1869 ROU Lps Satu Mare 4,5 w ½
7 92 144 I Marchidan Costica 1801 1801 ROU Clubul De Sah Al An Bucuresti 4,0 s 0
8 103 224 ACM Varga Iulia-Roxana 1163 1160 ROU Soimii Lipova 2,5 w 1
9 93 165 I Morar Ciprian 1713 1713 ROU Cs Tinerii Maestri Bucuresti 3,0 s 1

 --------------

Player info

HUN

Name Czebe Attila
Title GM
Starting rank 9
Rating national 0
Rating international 2436
Performance rating 2071
FIDE rtg +/- -27,5
Points 3,5
Rank 163
Federation HUN
Club/City UNGARIA
Ident-Number 0
Fide-ID 705268
Year of birth 1975

 

Rd. Bo. SNo Name RtgI RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 9 121 I Maruntis Patrik-Robert 1876 1876 ROU Acs Sah Club Vados Arad 2,5 w 1
2 9 69 FM Peycheva Gergana 2065 0 BUL BULGARIA 5,5 s 1
3 9 42 FM Barrish Daniel 2237 0 RSA REPUBLICA SUD-AFRICANA 6,0 w 0
4 19 82 Marjanovic Gyorgy 2026 0 HUN UNGARIA 3,0 s 0
5 40 189 II Guiu Lorena-Malina 1649 1534 ROU Acs Sah Club Vados Arad 3,5 w 1
6 28 71 AIM Paraschiv Paul-Alexandru 2052 2032 ROU Csc Ghiroda Si Giarmata Vii 5,5 s ½
7 30 84 FM Fluerariu Radu-Cristian 2021 2007 ROU Cs Studentesc Medicina Timisoa 5,5 w 0
8 110 -2 not paired 0 0 0,0 - 0
9 109 -2 not paired 0 0 0,0 - 0

 -------------

Player info

HUN

Name Farkas Lorinc
Starting rank 164
Rating national 0
Rating international 1717
Performance rating 1657
FIDE rtg +/- -15,4
Points 3,5
Rank 175
Federation HUN
Club/City UNGARIA
Ident-Number 0
Fide-ID 724386
Year of birth 1938

 

Rd. Bo. SNo Name RtgI RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 47 49 IM Kantorik Marian 2196 0 SVK SLOVACIA 5,5 s 0
2 106 225 II Tus Oana-Camelia 1150 1123 ROU Acs Sah Club Vados Arad 2,0 w 1
3 61 87 I Dobre Radu-Fabian 2004 1978 ROU Clubul Central De Sah Bucurest 5,5 s ½
4 58 89 I Ursente Tudor-Alexandru 1983 1983 ROU Cs Tinerii Maestri Bucuresti 4,5 w 0
5 75 100 CM Stancu Ovidiu-Grigore 1948 1948 ROU Ac De Sah Alfil Pitesti 4,5 s 0
6 115 -2 not paired 0 0 0,0 - ½
7 96 206 AFM Antal Andrei 1479 1479 ROU Cs Timisul Sag 3,0 w ½
8 93 204 II Secrieru Maria-Georgiana 1487 1487 ROU Csu Universitatea De Vest Timi 4,0 s ½
9 92 193 AFM Homone Daniel-Ifrim 1619 1619 ROU Cs Comunal Dudestii Noi 3,5 w ½

-------------

Player info

HUN

Name Pasti Zsombor
Starting rank 195
Rating national 0
Rating international 1597
Performance rating 1593
FIDE rtg +/- -5,2
Points 3,5
Rank 182
Federation HUN
Club/City UNGARIA
Ident-Number 0
Fide-ID 799173
Year of birth 2009

 

Rd. Bo. SNo Name RtgI RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 77 82 Marjanovic Gyorgy 2026 0 HUN UNGARIA 3,0 w 0
2 81 132 I Radulescu Andrei 1844 1824 ROU Ac De Sah Alfil Pitesti 5,5 s 0
3 109 227 IV Motofelea Alexandru-Catalin 0 1037 ROU Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 w 0
4 109 216 II Izsak Andrei 1354 1354 ROU Cs Mediator Giarmata Vii 1,0 s 1
5 90 141 I Dumitrescu Daniel 1812 1787 ROU Csm Bucuresti 4,0 w ½
6 94 155 II Lup Constantin-Ionel 1739 1620 ROU Acs Sah Club Vados Arad 4,5 s 0
7 105 218 II Bogdan Andrada-Ioana 1327 0 ROU Cs Universitar Ploiesti 2,5 w 1
8 92 161 II Botea David-Alexandru 1726 1726 ROU Cs Dinamo Bucuresti 4,5 s 0
9 100 219 II Orz Stefania-Ramona 1285 1285 ROU Acs Sah Club Vados Arad 2,5 w 1

-------------

Player info

HUN

Name Marjanovic Gyorgy
Starting rank 82
Rating national 0
Rating international 2026
Performance rating 2013
FIDE rtg +/- -3,2
Points 3
Rank 188
Federation HUN
Club/City UNGARIA
Ident-Number 0
Fide-ID 731994
Year of birth 1973

 

Rd. Bo. SNo Name RtgI RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 77 195 Pasti Zsombor 1597 0 HUN UNGARIA 3,5 s 1
2 112 -2 not paired 0 0 0,0 - ½
3 114 -2 not paired 0 0 0,0 - ½
4 19 9 GM Czebe Attila 2436 0 HUN UNGARIA 3,5 w 1
5 18 34 FM Patrascu Catalin-Lucian 2292 2292 ROU Csm Focsani 2007 6,5 w 0
6 30 26 FM Dobre Claudiu-Cristian 2340 2339 ROU Cs Universitatea Targoviste 6,0 s 0
7 55 154 I Cristocea Gabriela 1742 1742 ROU Cs Sinandrei 4,0 w 0
8 115 -2 not paired 0 0 0,0 - 0
9 114 -2 not paired 0 0 0,0 - 0

 --------------

Player info

HUN

Name Nagy Gabor
Starting rank 128
Rating national 0
Rating international 1862
Performance rating 1903
FIDE rtg +/- 4,0
Points 3
Rank 192
Federation HUN
Club/City UNGARIA
Ident-Number 0
Fide-ID 720844
Year of birth 1975

 

Rd. Bo. SNo Name RtgI RtgN FED Club/City Pts. Res.
1 16 16 FM Banzea Alexandru-Bogdan 2405 2405 ROU Clubul Central De Sah Bucurest 6,5 w 0
2 79 190 II Hirsu Adrian 1630 1624 ROU Cs Universitatea Arad 4,5 s ½
3 84 191 I Bruma Ioan 1624 1624 ROU Clubul De Sah Al Municipiului 3,5 w 1
4 52 63 I Chima Radu-Niculin 2105 2105 ROU Asociatia Sah Club Bistrita 5,5 s 0
5 79 182 Mitran Marie 1668 0 BEL BELGIA 3,0 w 1
6 49 59 FM Costin Petrica 2127 2114 ROU Acs "petra-Sah" Satu Mare 3,0 s ½
7 115 -2 not paired 0 0 0,0 - 0
8 117 -2 not paired 0 0 0,0 - 0
9 116 -2 not paired 0 0 0,0 - 0

A 9 fordulós verseny hatodik fordulójában a "mi slágerpartink": Marjanovics Annamária (2343) - Zawadzka Jolanta (2422) ½ - Hajrá Annamari!
-------------

A torna meglepetéseredményét a verseny negyedik fordulójában, a rajtlista nyolvankettedik Marjanovics György szállította az idei Magyar Rapid-bajnokság bronzérmesének, a kilencedik kiemelt Czebe Attila nagymester legyőzésével -

--------------

Elrajtolt a 229 főt számláló mezőny, köztük kilenc magyar résztvevővel - öt nagymester és kettő női nagymester ad rangot a versenynek - a legmagasabb élővel a görög Mastrovasilis Dimitrios (2589) rendelkezik.

A részletes eredményeket ITT találod 

 

 

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo   Name FED RtgI RtgN Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 14
IM Soltanici Ruslan MDA 2408 0 MIOLDOVA 7,5 42,50 2245 40,5
2 1
GM Mastrovasilis Dimitrios GRE 2589 0 GRECIA 7,0 43,00 2403 45,5
3 7
IM Gorodetzky David ISR 2461 0 ISRAEL 7,0 41,50 2373 43,5
4 6
FM Schitco Ivan MDA 2462 0 MIOLDOVA 7,0 41,50 2336 43,5
5 10
IM David Alexandru-Vasile ROU 2428 2426 Acs Sah Club Vados Arad 7,0 41,25 2342 42,0
6 2
GM Istratescu Andrei ROU 2555 2555 Csu Universitatea De Vest Timi 7,0 41,25 2335 45,0
7 5
IM Costachi Mihnea ROU 2471 2471 Cs Politehnica Iasi 7,0 39,75 2274 41,0
8 4
GM Jianu Vlad-Cristian ROU 2523 2523 Csc Ghiroda Si Giarmata Vii 7,0 39,75 2249 40,5
9 11
IM Macovei Andrei MDA 2424 0 MOLDOVA 7,0 39,00 2227 39,5
10 3
GM Svetushkin Dmitry MDA 2528 0 MIOLDOVA 7,0 35,75 2121 36,5
11 17
FM Secheres Adrian-Simion ROU 2394 2394 Csu Universitatea De Vest Timi 7,0 35,50 2174 37,0
12 19
IM Peptan Corina-Isabela ROU 2375 2375 Csm Bucuresti 6,5 36,00 2162 39,0
13 13
WGM Zawadzka Jolanta POL 2422 0 POLONIA 6,5 34,75 2207 39,0
14 68
WFM Visanescu Daria-Ioana ROU 2079 2079 Acs Arnia Chessit 6,5 34,50 2271 41,5
15 16
FM Banzea Alexandru-Bogdan ROU 2405 2405 Clubul Central De Sah Bucurest 6,5 34,50 2244 40,5
16 25
WGM Marjanovic Annamaria HUN 2343 0 UNGARIA 6,5 33,75 2068 38,5
17 40
FM Pop Alexandru ROU 2276 2276 Cs Otopeni 6,5 32,25 2061 36,0
18 18
IM Ahlander Bjorn SWE 2391 0 SUEDIA 6,5 32,00 2087 35,0
19 15
FM Martinovici Ilie MDA 2407 0 MIOLDOVA 6,5 31,50 2032 34,0
20 34
FM Patrascu Catalin-Lucian ROU 2292 2292 Csm Focsani 2007 6,5 28,75 2045 32,5
21 28
IM Balla Tamas-Kristof ROU 2336 2340 Acs Sah Club Vados Arad 6,5 28,75 2004 32,5

 

  

   --------------

 

Federation statistics

No.   FED Federation Count
1
AUT Austria 3
2
BEL Belgium 2
3
BUL Bulgaria 2
4
CAN Canada 1
5
CRO Croatia 2
6
ENG England 1
7
ESP Spain 1
8
FIN Finland 1
9
GER Germany 1
10
GRE Greece 1
11
HUN Hungary 9
12
ISR Israel 3
13
MDA Moldova 12
14
POL Poland 1
15
ROU Romania 181
16
RSA South Africa 1
17
SVK Slovakia 4
18
SWE Sweden 1
19
TPE Chinese Taipei 1
20
UKR Ukraine 1
Total   229

Title statistics

Title Count
GM 5
WGM 2
IM 18
FM 28
WFM 1
CM 24
WCM 9
Total 87

 

Playing schedule

Round Date Time
1 2019/07/24 16.00
2 2019/07/25 09.00
3 2019/07/25 16.00
4 2019/07/26 16.00
5 2019/07/27 16.00
6 2019/07/28 16.00
7 2019/07/29 16.00
8 2019/07/30 16.00
9 2019/07/31 09.00

 

Szerző: Sakk-mester  2019.07.31. 08:20