zha2.jpg

A verseny legeredményesebb hölgy versenyzője: Abdumalik Zhansaya

A részletes eredményeket ITT találod

Player overview for HUN

HUN

SNo Name RtgI RtgN FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Rk. Rp Group
64 FM Csiki Endre 2351 1986 HUN 1 ½ 1 0 1 ½ ½ 0 1 5,5 99 2303 Group A
106 Losonczi Marcell 2276 1918 HUN ½ 1 0 1 1 0 0 ½ 1 5,0 137 2218 Group A
157 FM Gombócz Ferenc Jr. 2203 1964 HUN 1 0 ½ 0 1 ½ ½ 1 ½ 5,0 161 2192 Group A
181 FM Pasti Aron 2176 1944 HUN 1 ½ 0 0 0 ½ ½ ½ 0 3,0 343 1982 Group A
184 Nemeth Gergely 2170 0 HUN 0 0 1 ½ 1 ½ 1 0 ½ 4,5 216 2042 Group A
208 WIM Dudas Eszter 2150 2219 HUN 0 ½ 0 1 ½ ½ 1 ½ 0 4,0 259 2104 Group A
221 Tancsa Tamás 2136 1797 HUN 0 1 1 ½ ½ 0 0 ½ ½ 4,0 225 2187 Group A
277 Konyves Álmos 2088 1789 HUN 0 ½ 0 0 1 0 1 ½ 1 4,0 275 2032 Group A
355 Kratzmajer Akos Gyorgy 2008 0 HUN 0 0 1 ½ 0 ½ 0 ½ ½ 3,0 346 1998 Group A
75 Dudas Szilvia 1900 0 HUN 1 1 ½ 1 0 ½ 1 1 0 6,0 32 1923 Group B
79 Pasti Anna 1896 1775 HUN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 404 0 Group B
113 Merei David 1873 1894 HUN 1 1 0 0 0 ½ 1 ½ 1 5,0 156 1770 Group B
240 Herczeg Marcell 1750 0 HUN 0 0 1 ½ 1 ½ 0 0 0 3,0 343 1559 Group B
269 Hajdu Marton Abris 1710 0 HUN 1 0 1 1 1 1 0 0 0 5,0 113 1943 Group B
298 Nemeth Noemi Anna 1672 0 HUN 0 ½ ½ 0 ½ 0 0 1 0 2,5 364 1444 Group B
307 Pasti Zsombor 1661 1339 HUN 0 1 0 ½ 0 0 1 0 1 3,5 296 1692 Group B
331 Buri Petra Zsuzsanna 1626 1559 HUN 1 ½ 1 0 1 0 ½ 0 ½ 4,5 159 1854 Group B
364 Buri Kata 1555 1442 HUN 1 0 0 0 1 0 0 ½ 1 3,5 312 1631 Group B
390 Babos Daniel 1405 1375 HUN 0 ½ 0 0 0 ½ 1 ½ 0 2,5 373 1487 Group B
402 Dudas Csaba 0 0 HUN 0 0 1 0 1 0 0 0 1 3,0 344 1500 Group B
48 Csontos Aron 1411 0 HUN 1 1 0 0 1 1 1 ½ 5,5 27 1598 Group C
49 Katusák-Huzsvár Rezsoné Dr. 1410 1427 HUN ½ 1 1 0 ½ 0 0 0 0 3,0 111 1488 Group C
93 Gombocz Judit 1169 1240 HUN 0 1 0 0 1 1 0 1 4,0 81 1438 Group C
107 Horvath Greta 1078 0 HUN 0 1 1 1 1 0 0 1 5,0 33 1486 Group C

 

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo   Name Typ sex Gr FED RtgI RtgN Bdld Club/City Pts.  TB1   TB2  Rp
1 11
GM Valsecchi Alessio ITA 2494 0 7,5 40,0 50,5 2595
2 5
GM Palac Mladen CRO 2551 2548 Sbg Sv Schwarzach 7,0 44,0 55,0 2598
3 48
Bick Gabriel USA 2375 0 7,0 43,5 55,0 2622
4 13
GM Stanec Nikolaus St AUT 2483 2470 Wien Sc Donaustadt 7,0 43,0 54,5 2602
5 7
GM Shengelia David St AUT 2523 2538 Tir Absam 7,0 43,0 54,5 2593
6 3
GM Peralta Fernando ARG 2572 0 7,0 41,5 52,5 2571
7 6
GM Nasuta Grzegorz POL 2533 0 7,0 41,0 52,0 2570
8 21
IM Abdumalik Zhansaya w KAZ 2457 0 7,0 40,0 51,0 2559
9 2
GM Buhmann Rainer GER 2574 2603 Knt Schachclub Mpoe Maria Saal 7,0 40,0 50,0 2556
10 17
GM Diermair Andreas St AUT 2473 2440 Knt Sv Raika Rapid Feffernitz 7,0 36,5 47,0 2427

Starting rank

No.   Name ID FideID FED RtgI RtgN sex Bdld Typ Gr Club/City
1
GM Dastan Muhammed Batuhan 129237 6300014 TUR 2582 2535
2
GM Buhmann Rainer 101508 4651340 GER 2574 2603 Knt Schachclub Mpoe Maria Saal
3
GM Peralta Fernando 0 105309 ARG 2572 0
4
GM Mons Leon 125587 4614950 GER 2559 2456 Sbg Sk Royal Salzburg
5
GM Palac Mladen 119417 14500116 CRO 2551 2548 Sbg Sv Schwarzach
6
GM Nasuta Grzegorz 0 1141686 POL 2533 0
7
GM Shengelia David 113652 13601270 AUT 2523 2538 Tir St Absam
8
IM Gumularz Szymon 137146 1188062 POL 2501 2461 U18

 

 

Playing schedule

Round Date Time
1 2019/08/17 15:00
2 2019/08/18 10:00
3 2019/08/18 17:00
4 2019/08/19 17:00
5 2019/08/20 17:00
6 2019/08/21 17:00
7 2019/08/22 17:00
8 2019/08/23 17:00
9 2019/08/24 10:00
Szerző: Sakk-mester  2019.08.27. 08:18