skalica_main_square_01.jpg 

A résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT találod 

 

A verseny győztese a rajtlista első orosz IM Demisov Mikhail 9/7, Élő: + 7,4, aki mind a hét nagymester riválisát megelőzve végzett az első helyen. Czebe Attila hatodik kiemeltként a 13. helyen végzett, vesztett 8,9 élőpontot.


 

---------------

 

Pairings/Results

Round 8 on 2019/08/30 at 15:30

Bo. No. Name Rtg Pts. Result Pts. Name Rtg No.
1 6 GM Czebe Attila 2413 0 - 1 IM Demidov Mikhail 2556 1
2 11 FM Sahidi Samir 2366 ½ - ½ IM Pulpan Jakub 2397 7
3 2 GM Maiorov Nikita 2512 5 0 - 1 GM Pechac Jergus 2471 5
4 4 IM Vykouk Jan 2477 ½ - ½ GM Lanka Zigurds 2395 8
5 3 GM Potapov Pavel 2496 ½ - ½ 4 GM Komliakov Viktor 2366 10

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1 IM Demidov Mikhail RUS 2556 7,0 46,0 2401 5
2 7 IM Pulpan Jakub CZE 2397 Sk Dopravni Podnik Praha 6,5 44,0 2375 4
3 5 GM Pechac Jergus SVK 2471 Tj Mladost Zilina 6,0 46,0 2339 3
4 11 FM Sahidi Samir SVK 2366 Ksn Bratislava 6,0 41,5 2269 4
5 2 GM Maiorov Nikita BLR 2512 5,5 45,5 2354 3
6 3 GM Potapov Pavel RUS 2496 5,5 44,0 2342 2
7 13 FM Aleksandrovskiy Dmitriy RUS 2284 5,5 41,5 2273 2
8 9 GM Manik Mikulas SVK 2374 Sk Prakovce 5,5 41,5 2262 4
9 10 GM Komliakov Viktor MDA 2366 5,5 41,0 2328 2
10 8 GM Lanka Zigurds LAT 2395 5,5 41,0 2272 3
11 12 FM Jablonicky Martin SVK 2343 Sk Modra 5,5 37,0 2222 5
12 4 IM Vykouk Jan CZE 2477 Sk Zikuda Turnov, Z.S. 5,0 44,0 2353 3
13 6 GM Czebe Attila HUN 2413 Sk Dunajska Streda 5,0 43,5 2286 4
14 17 FM Istona Martin SVK 2235 Sk Osuske 5,0 40,5 2255 2
15 25 Skalsky Alexandr CZE 2128 Sk Stare Mesto 5,0 39,5 2232 2

Player info

Name Czebe Attila
Title GM
Starting rank 6
Rating 2413
Rating national 0
Rating international 2413
Performance rating 2329
FIDE rtg +/- -8,9
Points 5
Rank 13
Federation HUN
Club/City Sk Dunajska Streda
Ident-Number 8055
Fide-ID 705268
Year of birth 1975

 

Rd. Bo. SNo Name Rtg FED Club/City Pts. Res.
1 6 26 Bilczewski Kacper 2116 POL 5,0 s 1
2 4 12 FM Jablonicky Martin 2343 SVK Sk Modra 5,5 w 1
3 2 7 IM Pulpan Jakub 2397 CZE Sk Dopravni Podnik Praha 6,5 s 0
4 5 10 GM Komliakov Viktor 2366 MDA 5,5 w ½
5 4 14 Danada Tomas 2266 SVK Sk Prakovce 4,5 s 0
6 9 31 Londin Simon 2038 CZE Oddil Sachu Sportovniho Klubu 3,5 w 1
7 6 15 FM Kuznetsov Mikhail V. 2261 RUS 4,5 s 1
8 1 1 IM Demidov Mikhail 2556 RUS 7,0 w 0
9 6 17 FM Istona Martin 2235 SVK Sk Osuske 5,0 s ½

Federation statistics

No. FED Federation Count
1 BLR Belarus 1
2 CZE Czech Republic 12
3 HUN Hungary 1
4 LAT Latvia 1
5 MDA Moldova 1
6 POL Poland 2
7 RUS Russia 6
8 SVK Slovakia 16
Total 40

Title statistics

Title Count
GM 7
IM 4
FM 6
WCM 2
Total 19

 

 

Szerző: Sakk-mester  2019.08.31. 23:30