h-aurora.jpgHotel Aurora din Mamaia

A részletes eredményeket ITT találod

A magyar nagymesterek csapataik éltábláin veszik fel harcot riválisaikkal: Legifjabb nagymesterünk a 17 éves Kozák Ádám  (2512) a Acs Pro Logos Smart Galati első táblása, a többszörös válogatott Erdős Viktor (2604) és Gonda László (2541) a Clubul de Sah al Municipiului Baia Mare első és második táblása, Aczél Gergely (2530) a Csu Universitatea de Vest Timisoara második táblása - A versenyzők élőpontszám szerinti rangsorában Erdős Viktor a hatodik, Gonda László a tizenkettedik, Aczél Gergely a tizennegyedik, Kozák Ádám a tizennyolcadik. A 10 csapatos verseny kilenc fordulóját pihenőnap nélkül játsszák végig a versenyzők. A dobogós helyek fő esélyesei: Temesvár, Nagybánya, Jászvásár és Arad - Hajrá, magyarok! 

--------  

 

 

------------

 

 -----------------

 

5,5 5,10 0,40 10 4,0
2 GM Parligras Mircea-Emilian 1204297 2629 ROU Cs Politehnica Aqua Carpatica Iasi 1 9 4 5,82 -1,82 10 -18,2
3 GM Deac Bogdan-Daniel 1226380 2613 ROU Cs Politehnica Aqua Carpatica Iasi 2 8 4,5 5,57 -1,07 10 -10,7
4 GM Zubov Alexander 14109409 2612 UKR Acs Vados Arad 1 9 4,5 5,62 -1,12 10 -11,2
5 GM Baklan Vladimir 14102196 2604 UKR Cs Studentesc Medicina Timisoara 2 8 5,5 5,23 0,27 10 2,7
6 GM Erdos Viktor 719978 2604 HUN Clubul de Sah al Municipiului Baia Mare 1 9 5,5 5,53 -0,03 10 -0,3
7 GM Iordachescu Viorel 13900200 2602 MDA Cs Politehnica Aqua Carpatica Iasi 4 9 6 7,05 -1,05 10 -10,5
8 GM Sivuk Vitaly 14116502 2559 UKR Acs Vados Arad 2 9 6 5,61 0,39 10 3,9
9 GM Tarlev Konstantin 14114089 2559 UKR Cs Victoria Sparta Techirghiol 1 9 5,5 4,98 0,52 10 5,2
10 GM Istratescu Andrei 1200372 2556 ROU Csu Universitatea de Vest Timisoara 1 7 3,5 3,60 -0,10 10 -1,0
11 GM Manolache Marius 1201530 2548 ROU Cs Studentesc Medicina Timisoara 5 9 7 6,53 0,47 10 4,7
12 GM Gonda Laszlo 720852 2541 HUN Clubul de Sah al Municipiului Baia Mare 2 9 4,5 5,27 -0,77 10 -7,7
13 GM Svetushkin Dmitry 13900463 2534 MDA Cs Politehnica Aqua Carpatica Iasi 3 9 7,5 5,98 1,52 10 15,2
14 GM Aczel Gergely 727709 2530 HUN Csu Universitatea de Vest Timisoara 2 9 4,5 4,99 -0,49 10 -4,9
15 GM Marin Mihail 1200020 2524 ROU Cs Studentesc Medicina Timisoara 4 3 2 2,32 -0,32 10 -3,2
16 GM Nevednichy Vladislav 1205730 2522 ROU Cs Politehnica Aqua Carpatica Iasi 5 9 6,5 6,90 -0,40 10 -4,0
17 IM Mateuta Gabriel 1206370 2514 ROU Csu Universitatea de Vest Timisoara 5 6 3,5 3,99 -0,49 10 -4,9
18 IM Kozak Adam 753246 2512 HUN Acs Pro Logos Smart Galati 1 9 5 4,33 0,67 10 6,7

Campionatele Naţionale pe echipe de seniori  Superliga și Divizia A au loc la Hotel Aurora din Mamaia în perioada 20 – 29 septembrie 2019.

Rezervări şi informaţii  

IO Elena Cristian  tel:  0723 309 101, e-mail: lili_cristian2000@yahoo.com 

Click aici pentru loturi Superliga masculină>>

Click aici pentru loturi Superliga feminină>>

Click aici pentru loturi Divizia A>>

 

Playing schedule

Round Date Time
1 2019/09/21 15.00
2 2019/09/22 15.00
3 2019/09/23 15.00
4 2019/09/24 15.00
5 2019/09/25 15.00
6 2019/09/26 15.00
7 2019/09/27 15.00
8 2019/09/28 15.00
9 2019/09/29 15.00
Szerző: Sakk-mester  2019.09.29. 08:05