A résztvevő csapatok listáját és igazolt játékosaik névsorát, az eredményeket ITT találod -
A 32 éves Balogh Csabával (Moravska Slavia Brno) , a 31 éves Gonda Lászlóval (Slavia Kromeriz) és a 17 éves Kozák Ádámmal (Slavia Kromeriz) - E hétvégén, az első és második fordulóban rutinosabb nagymestereink csapataik első tábláján, ifjú nagymesterünk Kozák Ádám, csapata második tábláján küzd alakulata sikeréért. A Slavia Kromeriz igazolt magyar játékosa még: Bánusz Tamás és Papp Gábor
Hajrá, magyarok!
Gonda Lacinak a második fordulóban az ukrán óriás: Ivancsuk az ellenfele!
------------
P | Družstvo | HS | Z | + | = | - | B | Sk | V |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1. Novoborský šachový klub | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 36.5 | 26 | |
2 | GASCO Pardubice | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 26.0 | 14 | |
3 | Siesta Solution Unichess | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 27.0 | 14 | |
4 | Výstaviště Lysá nad Labem | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 25.5 | 14 | |
5 | ŠK Zikuda Turnov | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 25.0 | 12 | |
6 | Moravská Slavia Brno | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 24.5 | 14 | |
7 | ŠK Dopravní podnik Praha | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 24.5 | 12 | |
8 | ŠK Slavoj Poruba | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 22.5 | 8 | |
9 | Slavia Kroměříž | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 20.5 | 7 | |
10 | ŠK Duras BVK | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 20.0 | 8 | |
11 | BŠŠ Frýdek-Místek | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 20.0 | 6 | |
12 | Labortech Ostrava | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 16.0 | 4 |
-----------
Pořadí | Název družstva | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1. Novoborský šachový klub | 7 | 6 | 5½ | 5½ | 6 | 6½ | ||||||
2. | GASCO Pardubice | 4½ | 4 | 4½ | 3 | 4½ | 5½ | ||||||
3. | Siesta Solution Unichess | 3½ | 4 | 3 | 5½ | 5½ | 5½ | ||||||
4. | Výstaviště Lysá nad Labem | 3 | 4½ | 5½ | 4 | 3½ | 5 | ||||||
5. | ŠK Zikuda Turnov | 4 | 4½ | 3½ | 5½ | 3 | 4½ | ||||||
6. | Moravská Slavia Brno | 1 | 4 | 5 | 5 | 3½ | 6 | ||||||
7. | ŠK Dopravní podnik Praha | 3½ | 4½ | 2 | 4 | 5½ | 5 | ||||||
8. | ŠK Slavoj Poruba | 2 | 2½ | 3½ | 4 | 6 | 4½ | ||||||
9. | Slavia Kroměříž | 2½ | 5 | 2½ | 2½ | 2 | 6 | ||||||
10. | ŠK Duras BVK | 2½ | 3½ | 2½ | 4 | 5 | 2½ | ||||||
11. | BŠŠ Frýdek-Místek | 2 | 2½ | 4½ | 3½ | 3½ | 4 | ||||||
12. | Labortech Ostrava | 1½ | 2½ | 3 | 3 | 2 | 4 | ||||||
Pořadí | Název družstva | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. |
------------