graz-2020.jpegA résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT találod

 

A tizenkettedik évében járó Bodrogi Bendegúz eredményessége:  9/5,5 - Élő: + 111,2! - Az FM címmel büszkélkedő 14. évében járó, 91. helyről startoló  Pásti Áron végzett a magyar résztvevők közül a legelőkelőbb helyen a 35.-en, szerzett 9/5,5 pontot és 78,8 élőpontot. A 13. évében járó Palczert Mátyás a magyar delegáció második legeredményesebb élőpont gyűjtője: 93,6. Gratulálok a verseny győztesének, az érmeseknek és mindazoknak, akik felülmúlták önmagukat, gyarapították élőpontjaikat!

 

 ----------------

  

Player overview for HUN

HUN

SNo Name RtgI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts. Rk. Rp K rtg+/- Group
66 IM Molnar Bela 2312 HUN 1 ½ 0 1 ½ 0 1 0 0 4,0 106 2257 10 -5,70 Grp A
68 FM Ongut Tamas Gunes 2302 HUN 1 0 1 ½ ½ ½ 0 ½ 1 5,0 64 2333 20 8,40 Grp A
91 FM Pasti Aron 2247 HUN 1 ½ 0 1 ½ ½ 1 ½ ½ 5,5 35 2426 40 78,80 Grp A
114 Dudas Eszter 2164 HUN 0 0 1 ½ 1 0 ½ 1 ½ 4,5 100 2125 20 -9,80 Grp A
123 Dobo Gyula 2145 HUN 0 0 0 1 0 1 ½ 0 1 3,5 153 1993 20 -38,40 Grp A
135 Palczert Matyas 2094 HUN 1 0 0 1 ½ 1 0 0 1 4,5 82 2301 40 93,60 Grp A
159 Bodrogi Bendeguz 2032 HUN 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 0 1 5,5 49 2316 40 111,20 Grp A
160 Konyves Almos 2031 HUN 0 1 0 0 1 1 0 0 ½ 3,5 136 2141 40 47,20 Grp A
162 Metaxasz Vaszilisz 2027 HUN 0 ½ 1 0 0 0 1 0 1 3,5 149 2044 20 2,40 Grp A
176 Farkas Otto Jr. 1980 HUN 1 0 0 1 0 0 ½ 0 0 2,5 165 2029 40 13,60 Grp A

Results of the last round for HUN

Rd. Bo. No.   Name Rtg Pts. Result Pts. Name Rtg   No.
9 26 91
FM Pasti Aron 2247 5 ½ - ½ IM Halvax Georg 2428
29
9 36 63
FM Manush Shah 2322 - - + Bodrogi Bendeguz 2032
159
9 42 114
Dudas Eszter 2164 4 ½ - ½ 4 IM Rathnakaran Kantholi 2334
58
9 45 120
Pavlov Mark 2152 4 1 - 0 4 IM Molnar Bela 2312
66
9 46 138
Czernek Tymon 2089 4 0 - 1 4 FM Ongut Tamas Gunes 2302
68
9 60 135
Palczert Matyas 2094 1 - 0 CM Advait Bagri 2185
107
9 69 160
Konyves Almos 2031 3 ½ - ½ 3 FM Tonndorf Matthias 2193
103
9 76 152
Pacher Simon 2051 0 - 1 Dobo Gyula 2145
123
9 80 142
Scheffknecht Philipp 2082 1 - 0 Farkas Otto Jr. 1980
176
9 81 162
Metaxasz Vaszilisz 2027 1 - 0 Mujacic Haris 2077
144

------------

Playing schedule

Round Date Time
1 2020/02/14 17:00
2 2020/02/15 15:00
3 2020/02/16 15:00
4 2020/02/17 15:00
5 2020/02/18 10:00
6 2020/02/18 17:00
7 2020/02/19 15:00
8 2020/02/20 15:00
9 2020/02/21 10:00
Szerző: Sakk-mester  2020.02.21. 06:17