paul_benko_memorial_2020_balatonlelle.jpgA részletes eredményeket ITT találod

 

Az Open kategóriában tucatnyi magyar tinédzser küzd az első hatba és a dobogóra kerülésért - Az aranyért vívott harcot "idő előtt" (a verseny vége előtt) nyerte meg a 14 éves indiai Mendonca Leon Luke - Nagy öröm számomra a 11(!) éves Mátyássy Lázár eredményessége - A tinédzser lányok versengésében a verseny vége előtt Demeter Dorina behozhatatlan előnnyel vezet, ő lett a nyílt-verseny női legjobbja - 

Egy szinttel feljebb az IM csoportban Borhy Marcell "feltámadása" ad örömöt a magyar drukkereknek - A 15 éves  fiú versenyben áll az első helyért az előtte félponttal vezető 16 éves kazahsztáni Assaubayeva Bibisarával  - Fölösleges volt korábban félteni a "mély víztől" az IM verseny legfiatalabb résztvevőjét, a rajtlista tizedik: 13 éves Gaál Zsókát, aki felnőtt a kihíváshoz és az utolsó forduló eredményétől függetlenül élőpontszerzéssel (+46,4) zárja a versenyt.

 

Final Ranking crosstable after 9 Rounds

Rk.   Name Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pts.  TB1   TB2 
1
FM Assaubayeva Bibisara 2364 KAZ * ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ ½ 1 6,5 27,50 4
2
FM Borhy Marcell 2311 HUN ½ * ½ 1 0 1 1 1 ½ 1 6,5 26,25 5
3
IM Nagy Gabor 2502 HUN 0 ½ * ½ 1 ½ 1 ½ 1 ½ 5,5 22,25 3
4
IM Issa Rafat 2358 JOR ½ 0 ½ * ½ ½ ½ 1 1 1 5,5 20,50 3
5
FM Lyell Mark 2293 ENG 0 1 0 ½ * ½ 1 0 1 1 5,0 19,75 4
6
IM Nguyen Van Thanh 2382 VIE ½ 0 ½ ½ ½ * ½ ½ ½ ½ 4,0 17,25 0
7
Palczert Matyas 2241 HUN 0 0 0 ½ 0 ½ * 1 1 1 4,0 12,75 3
8
WFM Gaal Zsoka 2151 HUN ½ 0 ½ 0 1 ½ 0 * ½ ½ 3,5 15,25 1
9
FM Ongut Tamas Gunes 2305 HUN ½ ½ 0 0 0 ½ 0 ½ * ½ 2,5 11,25 0
10
FM Leszko Bence 2306 HUN 0 0 ½ 0 0 ½ 0 ½ ½ * 2,0 7,75 0

Rank after Round 9

Rk. SNo   Name FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 1
IM Mendonca Leon Luke IND 2452 8,5 53,0 44,0 2685
2 3
GM Czebe Attila HUN 2367 7,0 53,0 36,5 2455
3 6
Geher Koppany HUN 2295 7,0 51,0 37,0 2440
4 8
CM Miszler Levente HUN 2268 6,5 50,0 32,5 2322
5 17
Papp Bence HUN 2135 6,5 46,5 30,5 2262
6 4
FM Pasti Aron HUN 2338 6,0 52,0 31,5 2253
7 7
Haszon David HUN 2284 6,0 51,5 36,0 2321
8 10
Udvardi Zalan HUN 2224 6,0 49,5 30,0 2201
9 15
AIM Kovacsy Barnabas HUN 2143 6,0 45,0 31,0 2233
10 5
Goikhman Valentin ISR 2301 5,5 54,0 31,5 2262
11 2
IM Szeberenyi Adam HUN 2371 5,5 51,5 31,0 2199
12 14
Pogany Zsombor HUN 2145 5,5 48,5 31,5 2225
13 11
FM Forgacs Jozsef HUN 2220 5,5 48,0 30,0 2160
14 21
Bernath Bence HUN 2084 5,5 46,0 30,5 2161
15 9
FM Jamrich Gyorgy HUN 2233 5,5 45,0 28,5 2134
16 12
Juhasz Agoston HUN 2195 5,5 43,0 29,0 2134
17 22
Konyves Almos HUN 2076 5,5 43,0 27,5 2094
18 33
Molnar Aurel Jr. HUN 1946 5,5 43,0 25,5 2137
19 16
Balint Vilmos HUN 2143 5,0 48,0 29,0 2120
20 13
IM Boguszlavszkij Jevgenyij HUN 2153 5,0 44,5 31,5 2169
21 18
Virag Balint HUN 2134 5,0 42,0 24,5 1989
22 27
Metaxasz Vaszilisz HUN 2050 5,0 41,5 25,0 1980
23 39
Lakatos Tamas HUN 1911 5,0 41,5 22,5 1982
24 35
Matyassy Lazar HUN 1931 5,0 41,0 23,0 2046
25 24
WFM Demeter Dorina HUN 2069 5,0 40,5 25,0 2007
26 36
AIM Szalay-Ocsak Bank HUN 1928 5,0 37,5 21,0 1967
27 26
Haszon Kamilla Sara HUN 2062 4,5 44,5 25,5 2005
28 34
Follardt Lorinc HUN 1938 4,5 43,0 22,5 2006
29 30
Demjen Mark HUN 1971 4,5 41,5 22,5 1893
30 25
WFM Toth Nikoletta HUN 2063 4,5 40,0 22,5 1929
Szerző: Sakk-mester  2020.06.20. 09:15