online_sakkolimp.jpgonlinsakkolimpmenet.jpg

A résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT találod

 

 

 

 

 

 

A teljes mezőnyt 163 csapat alkotja, az összesített rajtlistán a magyar csapat a huszadik helyet foglalja el - 

Amiatt ne legyünk elkeseredve, hogy csak a másodosztályra kaptunk jegyet - Az első osztályon utazó 25 csapat közül 13-at megelőzünk élőpontszám átlagunkkal - merem hinni, nemcsak azzal, hanem tudásszintben is - és adott az előrelépés lehetősége - Nyitva van az aranykapu, csak bújjatok rajta!

Úgy vélem, hogy az aranyéremtől, a dobogótól ugyan tisztes távolban vagyunk, de arra minden résztvevőnknek esélye van, hogy felülmúlja önmagát, gyarapítsa értékpontját.

Csapatunk mérkőzéseit  a Hello, Sakk-on is követni lehet majd!

A Magyar csapat a második divizió nyolcadik helyéről startol el: 

csapatunk a második selejtező körben (DIVISION 2) száll be a küzdelmekbe 2020. augusztus 12-16 között.

 Játékidő: 15 perc + lépésenként: 5 másodperc.

 

Team-Composition without round-results

  8. Hungary (RtgAvg:2347 / TB1: 0 / TB2: 0) Captain: Papp, Gabor
Bo. Name Rtg FideID Games
1 GM Erdos Viktor 2580 719978 0,0
2 GM Banusz Tamas 2614 722413 0,0
3 GM Hoang Thanh Trang 2338 12400149 0,0
4 WGM Papp Petra 2297 739049 0,0
5 GM Kozak Adam 2438 753246 0,0
6 WFM Gaal Zsoka 1816 777765 0,0
7 GM Gledura Benjamin 2619 712779 0,0
8 GM Balog Imre 2626 728446 0,0
9 WGM Gara Ticia 2274 717444 0,0
10 IM Gara Anita 2279 709751 0,0
11 FM Persanyi Barnabas 2019 771279 0,0
12 WFM Demeter Dorina 1885 778079 0,0

 

A másodosztály első 12 csapata:

Team-Starting rank

No.   Team RtgAvg Captain
1
Germany 2419 Rogozenco, Dorian
2
Romania 2392 Berescu, Alin-Mile
3
Turkey 2387 Kanmazalp, Ogulcan
4
Greece 2381 Kapnisis, Spyridon
5
Spain 2375 Martinez Martin, David
6
Italy 2348 Kogan, Arthur
7
England 2359 Pein, Malcolm
8
Hungary 2347 Papp, Gabor
9
Israel 2333 David Glaz, Ilana
10
Belarus 2327 Rustemov, Alexander
11
Sweden 2318 Bergstrom, Peter
12
Croatia 2310 Kozul, Zdenko

 

A TOP divizi első 12 csapata:

Team-Starting rank

No.   Team RtgAvg Captain
1
Russia 2599 Motylev, Alexander
2
China 2595 Ye, Jiangchuan
3
United States of America 2535 Donaldson, John
4
Armenia 2453 Petrosian, Arshak B
5
Ukraine 2441 Sulypa, Oleksandr
6
Azerbaijan 2434 Safarli, Eltaj
7
India 2419 Vidit, Santosh Gujrathi
8
Cuba 2413 Perez Garcia, Rodney Oscar
9
Poland 2401 Socko, Bartosz
10
Kazakhstan 2395 Kotsur, Pavel
11
Vietnam 2359 Lam, Minh Chau
12
Georgia 2354 Gaprindashvili, Valeriane
Szerző: Sakk-mester  2020.08.09. 05:59