praga3.jpg

A részletes eredményeket ITT találod

 

inal Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo   Name sex FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3  K rtg+/-
1 3
GM Petr Martin CZE 2464 2222 SK Polabiny, z.s. 8,0 50,0 54,5 46,50 10 20,2
2 2
GM Plat Vojtech CZE 2566 Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S. 7,5 52,5 57,5 46,50 10 4,2
3 1
GM Christiansen Johan-Sebastian NOR 2616 7,5 50,5 54,5 39,25 10 0,8
4 6
FM Roseneck Jonas GER 2416 7,0 47,5 51,0 37,75 10 0,6
5 10
IM Hrabusa Matej SVK 2350 2222 SK POLABINY 7,0 46,5 50,5 36,75 10 9,9
6 33
FM Svanda Ondrej CZE 2250 SK Stare Mesto 6,5 50,5 53,5 36,25 20 49,6
7 4
IM Cernousek Lukas CZE 2463 Unichess 6,5 50,0 54,5 36,75 10 -3,1
8 9
GM Vokac Marek CZE 2362 QCC Ceske Budejovice 6,5 47,0 51,0 36,50 10 2,6
9 19
FM Pozdnjakov Viatcheslav RUS 2300 CAVALIER BLEU DE DRANCY 6,5 46,0 50,0 34,25 20 14,0
10 29
Slampa Jan CZE 2264 Unichess 6,5 46,0 50,0 32,50 20 29,0
11 67
Tirelli Mauro ITA 2129 6,5 42,5 46,0 30,00 20 41,4
12 32
Kasioumis Vasilios GRE 2257 PIRAEUS CHESS CLUB 6,0 51,5 55,0 33,00 40 68,4
13 8
GM Neuman Petr CZE 2380 Cesky lev Kolesovice-sachovy klub, 6,0 49,0 53,0 33,25 10 5,4
14 15
FM Buchenau Frank GER 2318 TEMPO GOETTINGEN 6,0 46,5 50,5 31,50 20 -1,2
15 30
Dietz Florian GER 2262 6,0 45,5 50,0 30,00 40 15,2
16 24
FM Mladek Richard CZE 2280 TJ Spartak Vlasim 6,0 45,5 49,5 30,50 20 17,2
17 7
IM Miedema David NED 2382 6,0 45,0 49,0 26,75 10 -2,5
18 5
IM Schnider Gert AUT 2427 6,0 44,5 48,5 31,00 10 -11,2
19 35
FM Michalczak Thomas GER 2245 Sudlohn SV 6,0 44,5 48,0 30,00 20 2,0
20 52
Houska Jiri CZE 2202 SK Petrin Plzen 6,0 44,5 48,0 29,00 20 24,2
21 54
Richter Philipp GER 2202 USV TU DRESDEN 6,0 44,0 45,5 27,00 40 52,0
22 58
Wedda Dries NED 2172 6,0 43,5 46,5 26,75 40 73,6
23 50
Kratochvil Vit CZE 2205 TJ Namest n/Oslavou 6,0 43,0 46,5 28,50 20 21,0
24 39
FM Defromont Benjamin FRA 2236 6,0 42,5 46,0 29,25 20 0,6
25 95
FM Valenta Vit CZE 2030 SK Velke Losiny 6,0 42,5 46,0 28,00 20 60,2
26 25
FM Csiki Endre HUN 2279 6,0 42,0 45,5 28,50 20 -2,6
27 31
FM Sprenar Petr CZE 2257 SK Karlovy Vary 6,0 41,0 45,0 27,75 20 2,4
28 16
FM Mica Marek CZE 2315 Beskydska sachova skola z.s. 6,0 39,0 42,5 26,25 20 -24,6
29 88
Pronk Sven NED 2062 SV AMSTERDAM WEST 6,0 39,0 42,0 25,25 20 45,2
30 22
FM Pasti Aron HUN 2294 BASTYA DUNAUJVAROS 6,0 36,5 39,5 25,00 20 -24,4

 

A mestervizsga, Csíki Endrének (6/4) és Pásti Áronnak (6/4) még hátra van, ám a cím nélküliek vitézkednek: Pásti Anna (6/3,5) közel száz, kisöccse Zsombor (6/2,5) hetvenet meghaladó élőpontpluszban van a kilencfordulós verseny hatodik fordulója után.

 

Magyar fiatalok keltek útra, hogy Csehország fővárosában: Prágában teszteljék sakktudásukat, gyarapítsák élőpontjaik számát - Kiemelési sorrendben : 

FM Pásti Áron 14 éves, Élő: 2294 (rajtlista: 22)

FM Csíki Endre 15 éves, 2279 (25)

Pásti Anna 17 éves, 1821 (151)

Pásti Zsombor 11 éves  1655 (180)

 

Csíki Endre győzelme az I fordulóban:

 

Pairings / Results

Round 7 on 2020/08/13 at 16:00

Bo. No.   Name FED Rtg Pts. Result Pts. Name FED Rtg   No.
1 1
GM Christiansen Johan-Sebastian NOR 2616 GM Plat Vojtech CZE 2566
2
2 15
FM Buchenau Frank GER 2318 5 GM Petr Martin CZE 2464
3
3 33
FM Svanda Ondrej CZE 2250 5 5 GM Neuman Petr CZE 2380
8
4 24
FM Mladek Richard CZE 2280 5 5 IM Hrabusa Matej SVK 2350
10
5 6
FM Roseneck Jonas GER 2416 5 Kasioumis Vasilios GRE 2257
32
6 29
Slampa Jan CZE 2264 IM Cernousek Lukas CZE 2463
4
7 53
FM Ludvik Tomas CZE 2202 FM Simek Petr CZE 2324
13
8 39
FM Defromont Benjamin FROM 2236 FM Malassagne Raphael FROM 2305
18
9 19
FM Pozdnjakov Viatcheslav RUS 2300 Dietz Florian GER 2262
30
10 5
IM Schnider Gert AUT 2427 4 Wedda Dries DOWN 2172
58
11 7
IM Miedema David DOWN 2382 4 4 FM Jedlicka Ales CZE 2207
48
12 9
GM Vokac Marek CZE 2362 4 4 Post Hugo GER 2203
51
13 50
Kratochvil Vit CZE 2205 4 4 FM Stinka Jakub CZE 2299
20
14 52
Houska Jiri CZE 2202 4 4 FM Pasti Aron HUN 2294
22
15 23
FM Froeyman Helmut BEL 2281 4 4 Judge Philipp GER 2202
54
16 25
FM Csiki Endre HUN 2279 4 4 Iolis Oleg BEL 2177
57
17 56
Haack Kevin GER 2180 4 4 FM Cap Adam CZE 2278
26
18 59
WIM Kanakova Natalie CZE 2162 4 4 Brejnik Gustav CZE 2265
28
19 31
FM Sprenar Petr CZE 2257 4 4 IM Babula Milan CZE 2160
60
20 35
FM Michalczak Thomas GER 2245 4 4 Schmit Vincent FROM 2150
62
Szerző: Sakk-mester  2020.08.15. 07:00