capablanca_vs_alekhine_1914.jpgAz eredmények és a párosítások ITT találhatók

 

A versenysorozat versenyei: 

AlekhineBotvinnikCapablancaSmyslov, Tal, Fischer

 

A versenyzők már túl vannak az első négy kvalifikáló versenyen, mostanra megfeleződött a mezőny, melyben 32-en ültek tábla mellé: 10 lány és 22 fiú - A lányok közül ketten jutottak a legjobb 16 közé - A döntőre március 27-én kerül sor.

 

 

 

Final Ranking Aljekhin: after 7 Rounds

Rk. SNo   Name sex FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3   TB4  n w-we
1 1
FM Borhy Marcell HUN 2392 5,5 15,50 0,0 5 3 7 0,14
2 3
Pasztor Balazs HUN 2200 5,0 15,00 0,0 4 3 7 1,42
3 8
Geher Koppany HUN 2298 5,0 13,00 0,0 4 4 7 0,46
4 5
FM Gombocz Ferenc Jr. HUN 2295 4,0 12,50 0,0 2 4 7 -0,53
5 2
Gombocz Zsofia w HUN 2087 3,5 10,25 0,0 3 3 7 1,03
6 6
Bokorovics Bertalan HUN 2130 3,0 5,50 0,0 3 4 7 0,11
7 7
Pasti Anna w HUN 1911 1,5 2,25 0,0 1 4 7 0,43
8 4
Lakatos Tamas HUN 2198 0,5 2,00 0,0 0 3 7 -3,06

 

------------

 

Final Ranking Botvinnik: after 7 Rounds

Rk. SNo   Name sex FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3  n w-we
1 8
FM Ongut Tamas Gunes HUN 2288 5,5 17,25 0,0 4 7 1,03
2 5
Baski Barnabas HUN 2212 5,5 15,00 0,0 5 7 1,76
3 6
IM Krstulovic Alex HUN 2387 5,0 12,75 0,0 4 7 -0,35
4 7
Juhasz Judit w HUN 2037 4,0 10,25 0,0 3 7 1,96
5 3
FM Kovacsy Barnabas HUN 2306 3,0 8,00 0,0 2 7 -1,66
6 4
FM Pasti Aron HUN 2193 2,5 5,75 0,0 2 7 -1,06
7 1
WFM Karacsonyi Kata w HUN 2138 2,5 4,00 0,0 2 7 -0,50
8 2
Koltai Dora w HUN 1924 0,0 0,00 0,0 0 7 -1,18

 

---------------- 

Final Ranking Capablanca: after 7 Rounds

Rk. SNo   Name sex FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3  n w-we
1 8
FM Karacsonyi Gellert HUN 2321 6,0 17,50 0,0 6 7 1,17
2 3
FM Persanyi Barnabas HUN 2364 5,0 13,25 0,0 4 7 -0,20
3 1
Palczert Matyas HUN 2214 4,5 13,75 0,0 4 7 0,72
4 2
Konyves Almos HUN 2171 4,0 10,75 0,0 3 7 0,65
5 5
Forgacs Attila Jr. HUN 2148 3,5 9,50 0,0 3 7 0,38
6 7
WFM Demeter Dorina w HUN 2022 2,5 6,25 0,0 2 7 0,55
7 4
Losonczi Marcell HUN 2287 2,0 3,00 0,0 2 7 -2,50
8 6
WFM Toth Nikoletta w HUN 1937 0,5 2,00 0,0 0 7 -0,77

 

----------- 

Final Ranking Szmiszlov: after 7 Rounds

Rk. SNo   Name sex FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3  n w-we
1 3
FM Leszko Bence HUN 2321 7,0 21,00 0,0 7 7 2,14
2 8
Pribelszky Bence HUN 2272 5,0 12,50 0,0 4 7 0,61
3 5
WFM Gaal Zsoka w HUN 2166 5,0 11,25 0,0 4 7 1,65
4 2
FM Juhasz Agoston HUN 2341 4,5 9,00 0,0 4 7 -0,54
5 4
Majoros Rozsa Evelin w HUN 1965 2,0 5,25 0,0 1 7 0,49
6 1
Fule Simon HUN 2250 2,0 2,50 0,0 2 7 -2,19
7 6
Koszta Benedek HUN 2157 1,5 2,00 0,0 1 7 -1,76
8 7
Sulyok Eszter w HUN 1950 1,0 2,00 0,0 1 7 -0,40

 

Rank after Tal: Round 0

Rk. SNo   Name sex FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3  n w-we
1 1
FM Leszko Bence HUN 2311 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
2
FM Gombocz Ferenc Jr. HUN 2280 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
3
Baski Barnabas HUN 2212 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
4
Palczert Matyas HUN 2186 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
5
FM Borhy Marcell HUN 2403 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
6
FM Persanyi Barnabas HUN 2364 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
7
WFM Gaal Zsoka w HUN 2127 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
8
WFM Juhasz Judit w HUN 2153 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00

 

----------- 

Rank after Fischer: Round 0

Rk. SNo   Name sex FED Rtg Pts.  TB1   TB2   TB3  n w-we
1 1
Pasztor Balazs HUN 2204 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
2
FM Ongut Tamas Gunes HUN 2314 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
3
IM Krstulovic Alex HUN 2347 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
4
Pribelszky Bence HUN 2272 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
5
Geher Koppany HUN 2295 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
6
Konyves Almos HUN 2120 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
7
FM Juhasz Agoston HUN 2356 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
8
FM Karacsonyi Gellert HUN 2321 0,0 0,00 0,0 0 0 0,00
Szerző: Sakk-mester  2021.03.28. 08:16

süti beállítások módosítása