mitro3.jpgmitro2.jpg

Lányaink ezüstérmet szereztek: Gratulálok! - Fiaink leszerepeltek - A táblázatokba foglalt részletes információk segítik tisztánlátásod és kielégítik kíváncsiságod. 

 

 Ranglista Hölgyek

Rg.   Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Wtg1   Wtg2   Wtg3   Wtg4 
1
Italy  *  3 2 3 3 3 17 24,0 0 137
2
Hungary 1  *  2 2 4 4 3 14 23,5 0 104
3
Germany  *  2 3 3 3 4 13 23,0 0 81
4
Czech Republic 2  *  3 3 11 21,0 0 65
5
France  *  2 3 9 19,5 0 57
6
Croatia 2 2 1 1 2  *  3 2 2 9 17,5 0 66
7
Switzerland 1 2 1 1 1  *  2 2 5 15,0 0 30
8
Slovenia 0 1 1 2 2  *  4 13,0 0 22
9
Austria 1 0 ½ ½ 2 2  *  3 4 12,0 0 22
10
Slovakia 1 1 0 ½ 1  *  4 11,5 0 26

 

 2. Hungary (EloDS:2220, Wtg1: 14 / Wtg2: 23,5)
Br. Name Elo Land FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pkt. Anz EloDS n w we w-we K rtg+/-
1 WIM Terbe Julianna 2267 HUN 708780 0 ½ 1 0 1 ½ ½ ½ 1 5,0 9 2290 9 5 4,22 0,78 20 15,6
2 WIM Juhasz Barbara 2250 HUN 743585 ½ 0 1 ½ 1 ½ ½ 1 5,0 8 2220 8 5 4,32 0,68 20 13,6
3 WFM Gaal Zsoka 2177 HUN 777765 1 1 1 ½ 0 1 4,5 6 2148 6 4,5 3,23 1,27 40 50,8
4 WFM Terbe Zsuzsanna 2186 HUN 708801 0 1 1 1 1 4,0 5 2136 5 4 2,83 1,17 20 23,4
5 WFM Karacsonyi Kata 2152 HUN 769584 ½ 1 1 1 0 3,5 5 2092 5 3,5 2,90 0,60 40 24,0
6 WFM Juhasz Judit 2080 HUN 768499 1 ½ 0 1,5 3 2005 3 1,5 1,78 -0,28 40 -11,2

 

-------------

Rg.   Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Wtg1   Wtg2   Wtg3   Wtg4 
1
Italy  *  2 2 3 3 14 22,5 0 112
2
Slovakia  *  2 3 2 3 14 21,5 0 105
3
Czech Republic 2  *  3 2 2 3 13 21,0 0 98
4
France 2 2 1  *  2 3 3 13 20,5 0 94
5
Austria  *  2 2 3 8 19,0 0 43
6
Germany 1 1 2 ½  *  3 3 2 3 8 17,0 0 47
7
Hungary 2 1  *  2 3 2 7 17,0 0 55
8
Switzerland 2 2 2 1 2  *  6 16,0 0 43
9
Slovenia 1 2 1 1 2 1  *  6 14,5 0 36
10
Croatia ½ 1 1 1 1 2  *  1 11,0 0 7

 

  7. Hungary (EloDS:2562, Wtg1: 7 / Wtg2: 17)
Br. Name Elo Land FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pkt. Anz EloDS n w we w-we K rtg+/-
1 GM Hera Imre Jr. 2610 HUN 716855 ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ 3,0 7 2569 7 3 3,90 -0,90 10 -9,0
2 GM Antal Gergely 2572 HUN 717312 1 0 ½ 0 0 1 2,5 6 2509 6 2,5 3,51 -1,01 10 -10,1
3 GM Mihok Oliver 2547 HUN 728012 0 ½ ½ ½ ½ 0 1 3,0 7 2487 7 3 4,07 -1,07 10 -10,7
4 GM Nagy Gabor 2518 HUN 737119 1 ½ ½ ½ 1 1 0 ½ 5,0 8 2445 8 5 4,79 0,21 10 2,1
5 FM Borhy Marcell 2384 HUN 770787 ½ 0 ½ 1 2,0 4 2363 4 2 2,12 -0,12 10 -1,2
6 FM Csiki Endre 2312 HUN 775126 ½ 0 ½ ½ 1,5 4 2376 4 1,5 1,64 -0,14 20 -2,8

 

 

A verseny vége előtt egy fordulóval eldőlt, hogy lányaink már nem tudnak lekerülni a dobogóról, fiaink viszont nem tudnak fellépni oda - Táblázatokba foglalt részletes információk segítik tisztánlátásod és kielégítik kíváncsiságod.

 

 Van ahol túllihegik a szabályokat, van ahol nem - alapos a gyanúm, hogy a magyar sakkozók csak a "parasztvakítás" miatt fényképezkedtek így  - (hadd lássák a drukkerek szabálykövető magatartásukat) s nem ültek végig maszkban a parti alatt - ha mégis - az az ő  bajukeuropa_az_urbol.jpg 

A résztvevők listáját és a részletes eredményeket ITT találod.

 

 

 

- Hajrá, Magyarok!.


 


 

 7. Hungary (EloDS:2562 / Wtg1: 0 / Wtg2: 0)
Br. Name Elo Land FideID Anz
1 GM Hera Imre Jr. 2610 HUN 716855 0,0
2 GM Antal Gergely 2572 HUN 717312 0,0
3 GM Mihok Oliver 2547 HUN 728012 0,0
4 GM Nagy Gabor 2518 HUN 737119 0,0
5 FM Borhy Marcell 2384 HUN 770787 0,0
6 FM Csiki Endre 2312 HUN 775126 0,0

 

 7. Hungary (EloDS:2220 / Wtg1: 0 / Wtg2: 0)
Br. Name Elo Land FideID Anz
1 WIM Terbe Julianna 2267 HUN 708780 0,0
2 WIM Juhasz Barbara 2250 HUN 743585 0,0
3 WFM Gaal Zsoka 2177 HUN 777765 0,0
4 WFM Terbe Zsuzsanna 2186 HUN 708801 0,0
5 WFM Karacsonyi Kata 2152 HUN 769584 0,0
6 WFM Juhasz Judit 2080 HUN 768499 0,0

Overview for Team HUN

Snr Surname country Elo 1 2 3 4th 5 6th 7th 8th 9 Pt. Rg.
45 WIM Terbe Julianna HUN 2267 0.0 45 Women
46 WIM Juhasz Barbara HUN 2211 0.0 46 Women
47 WFM Gaal Zsoka HUN 2169 0.0 47 Women
48 WFM Terbe Zsuzsanna HUN 2186 0.0 48 Women
49 WFM Karacsonyi Kata HUN 2138 0.0 49 Women
50 WFM Juhasz Judit HUN 2153 0.0 50 Women
44 GM Hera Imre Jr. HUN 2610 0.0 44 Open
45 GM Antal Gergely HUN 2572 0.0 45 Open
46 GM Mihok Oliver HUN 2547 0.0 46 Open
47 GM Nagy Gabor HUN 2511 0.0 47 Open
48 FM Borhy Marcell HUN 2406 0.0 48 Open
49 FM Csiki Endre HUN 2310 0.0 49 Open

 

Jahr Gastgeber Platz 1 Platz 2 Platz 3
1 1976 Innsbruck Deutschland Deutschland Schweiz Schweiz Jugoslawien Jugoslawien
2 1977 Bad Kohlgrub Österreich Österreich Schweiz Schweiz Frankreich Frankreich
3 1978 Castelvecchio Pascoli Jugoslawien Jugoslawien Italien Italien Deutschland Deutschland
4 1978 Bern Jugoslawien Jugoslawien Schweiz Schweiz Deutschland Deutschland
5 1980 Rovinj Deutschland Deutschland Jugoslawien Jugoslawien Frankreich Frankreich
6 1981 Luxemburg Jugoslawien Jugoslawien Italien Italien Schweiz Schweiz
7 1982 Bourgoin Frankreich Frankreich Jugoslawien Jugoslawien Österreich Österreich
8 1983 Lienz Jugoslawien Jugoslawien Deutschland Deutschland Schweiz Schweiz
9 1984 Bad Lauterberg Deutschland Deutschland Jugoslawien Jugoslawien Österreich Österreich
10 1985 Aranđelovac Jugoslawien Jugoslawien Schweiz Schweiz Österreich Österreich
11 1987 Mürren Deutschland Deutschland Frankreich Frankreich Jugoslawien Jugoslawien
12 1988 Aosta Jugoslawien Jugoslawien Deutschland Deutschland Schweiz Schweiz
13 1990 Leibnitz Deutschland Deutschland Ungarn Ungarn Italien Italien
14 1991 Brünn Jugoslawien Jugoslawien Tschechoslowakei Tschechoslowakei Deutschland Deutschland
15 1993 Bad Wörishofen Ungarn Ungarn Deutschland Deutschland Schweiz Schweiz
16 1995 Bükfürdő Ungarn Ungarn Niederlande Niederlande Slowenien Slowenien
17 1997 Montecatini Terme Slowenien Slowenien Kroatien Kroatien Ungarn Ungarn
18 1998 Portorož Kroatien Kroatien Tschechien Tschechien Slowenien Slowenien
19 1999 Baden Ungarn Ungarn Schweiz Schweiz Kroatien Kroatien
20 2000 Charleville-Mézières Frankreich Frankreich Ungarn Ungarn Kroatien Kroatien
21 2002 Leipzig Slowenien Slowenien Deutschland Deutschland Ungarn Ungarn
22 2003 Pula Deutschland Deutschland Tschechien Tschechien Slowenien Slowenien
23 2004 Zemplínska šírava Kroatien Kroatien Slowakei Slowakei Slowenien Slowenien
24 2005 Steinbrunn Slowenien Slowenien Kroatien Kroatien Slowakei Slowakei
25 2006 Brünn Ungarn Ungarn Tschechien Tschechien Kroatien Kroatien
26 2007 Szeged Frankreich Frankreich Italien Italien Deutschland Deutschland
27 2008 Olbia Kroatien Kroatien Ungarn Ungarn Tschechien Tschechien
28 2009 Rogaška Slatina Kroatien Kroatien Italien Italien Ungarn Ungarn
29 2010 Chur Italien Italien Ungarn Ungarn Schweiz Schweiz
30 2011 Merlimont Deutschland Deutschland Italien Italien Österreich Österreich
31 2012 Šibenik Ungarn Ungarn Slowenien Slowenien Kroatien Kroatien
32 2013 Meißen Kroatien Kroatien Deutschland Deutschland Tschechien Tschechien
33 2014 Ružomberok Ungarn Ungarn Deutschland Deutschland Slowakei Slowakei
34 2015 Mayrhofen Österreich Österreich Slowakei Slowakei Deutschland Deutschland
35 2016 Prag Tschechien Tschechien Deutschland Deutschland Italien Italien
36 2017 Balatonszárszó Kroatien Kroatien Tschechien Tschechien Frankreich Frankreich
37 2018 Isola di Capo Rizzuto Italien Italien Ungarn Ungarn Deutschland Deutschland
38 2019 Radenci Ungarn Ungarn Tschechien Tschechien Österreich Österreich
39 2020 Davos Absage wegen der COVID-19-Pandemie

 

Medaillenspiegel[Bearbeiten | Quelltext bearbeiten]

 

Offenes Turnier[Bearbeiten | Quelltext bearbeiten]

Platz Land Gold Silber Bronze
1 Deutschland Deutschland 7 7 6
2 Ungarn Ungarn 7 5 3
3 Jugoslawien Jugoslawien 7 3 2
4 Kroatien Kroatien 6 2 4
5 Slowenien Slowenien 3 1 4
6 Frankreich Frankreich 3 1 3
7 Italien Italien 2 5 2
8 Österreich Österreich 2 5
9 Tschechien Tschechien 1 5 2
10 Schweiz Schweiz 5 5
11 Slowakei Slowakei 2 2
12 Tschechoslowakei Tschechoslowakei 1
Niederlande Niederlande 1

Frauen[Bearbeiten | Quelltext bearbeiten]

Platz Land Gold Silber Bronze
1 Slowenien Slowenien 4 4
2 Italien Italien 4 2 4
3 Deutschland Deutschland 3 5 1
4 Ungarn Ungarn 3 5
5 Slowakei Slowakei 1 3
6 Kroatien Kroatien 1 2
7 Frankreich Frankreich 3
8 Österreich Österreich 1 1
9 Tschechien Tschechien 1
Szerző: Sakk-mester  2021.05.13. 08:10

süti beállítások módosítása