budapest5.jpg

Az élet nem áll meg a versenysorozat folytatódik: 

 

 

GM Starting rank list of players

No.   Name FideID FED Rtg
1
GM Nagy Gabor 737119 HUN 2518
6
IM Petenyi Tamas 14909090 SVK 2468
3
GM Varga Zoltan 700509 HUN 2441
7
CM Shahil Dey 35062352 IND 2434
4
IM Mishra Abhimanyu 30920019 USA 2424
10
IM Borhy Marcell 770787 HUN 2384
2
GM Farago Ivan 700134 HUN 2340
9
FM Manish Anto Cristiano F 25095927 IND 2340
8
FM Csiki Endre 775126 HUN 2312
5
FM Gombocz Ferenc Jr. 775029 HUN 2275

 

IM Rank after Round 0

Rk. SNo   Name FED Rtg Pts.  TB1   TB2  n w we w-we K rtg+/-
1 1
IM Kahn Evarth Dr. HUN 2172 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 10 0,0
2 2
GM Pacher Milan SVK 2437 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 10 0,0
3 3
Palczert Matyas HUN 2186 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 40 0,0
4 4
FM Papadiamandis Elliot FRA 2333 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 20 0,0
5 5
FM Lyell Mark ENG 2188 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 20 0,0
6 6
WIM Sharma Isha IND 2237 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 20 0,0
7 7
FM Leszko Bence HUN 2311 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 20 0,0
8 8
Majoros Rozsa Evelin HUN 1997 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 40 0,0
9 9
Tancsa Tamas HUN 2132 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 40 0,0
10 10
IM Szeberenyi Adam HUN 2371 0,0 0,0 0,00 0 0 0,00 0,00 10 0,0

 

----------------------------- 

GM Final Ranking after 9 Rounds 

Rk. SNo   Name sex FED Rtg Pts.  TB1   TB2  n w-we K rtg+/-
1 1
GM Nagy Gabor HUN 2518 7,5 0,0 29,50 8 0,98 10 9,8
2 10
GM Plat Vojtech CZE 2556 6,0 0,5 22,25 7 -0,24 10 -2,4
3 2
IM Mishra Abhimanyu USA 2424 6,0 0,5 21,75 9 0,87 10 8,7
4 5
GM Varga Zoltan HUN 2441 5,5 0,0 22,75 8 -0,47 10 -4,7
5 6
FM Bodi Tibor HUN 2374 4,5 1,5 14,50 9 0,02 20 0,4
6 4
IM Song Julien FRA 2321 4,5 1,0 19,50 9 0,67 10 6,7
7 3
FM Manish Anto Cristiano F IND 2340 4,5 0,5 17,50 9 0,45 20 9,0
8 8
FM Kusa Jakub CZE 2336 3,0 0,0 9,75 9 -1,01 20 -20,2
9 9
Souhardo Basak IND 2359 2,0 0,0 8,75 7 -1,76 20 -35,2
10 7
Brhel Jan SVK 2031 1,5 0,0 4,25 9 0,49 20 9,8

 

IM Final Ranking after 9 Rounds

Rk. SNo   Name sex FED Rtg Pts.  TB1   TB2  n w-we K rtg+/-
1 5
IM Bokros Albert HUN 2458 7,0 0,0 29,25 9 -0,09 10 -0,9
2 2
CM Pein Jonathan ENG 2185 6,5 0,0 26,00 9 2,70 20 54,0
3 7
FM Louis Thibault FRA 2238 6,0 1,0 21,00 9 1,54 20 30,8
4 1
GM Pacher Milan SVK 2437 6,0 0,0 21,25 9 -0,87 10 -8,7
5 8
FM Ongut Tamas Gunes HUN 2303 5,0 0,0 19,25 9 -0,32 20 -6,4
6 4
Nemec Jachym CZE 2193 4,0 0,0 18,50 9 0,10 40 4,0
7 6
IM Kahn Evarth Dr. HUN 2172 3,5 0,0 10,75 9 -0,13 10 -1,3
8 3
Konyves Almos HUN 2122 2,5 1,0 8,25 9 -0,50 40 -20,0
9 10
WFM Terbe Zsuzsanna w HUN 2186 2,5 0,0 9,50 9 -1,31 20 -26,2
10 9
Tancsa Tamas HUN 2132 2,0 0,0 8,25 9 -1,12 40 -44,8

 

 A részletes eredményeket ITT találod.

 

 

 

Playing schedule

Round Date Time
1 2021/05/13 14:30
2 2021/05/14 14:30
3 2021/05/15 14:30
4 2021/05/16 14:30
5 2021/05/17 14:30
6 2021/05/18 14:30
7 2021/05/19 14:30
8 2021/05/20 14:30
9 2021/05/21 14:30

--------

Szerző: Sakk-mester  2021.05.24. 06:12

süti beállítások módosítása