A kínai hölgy másként gondolta - meccsük negyedik partijában véget vetett a további küzdelmeknek és kvalifikálta magát a világbajnokjelöltek döntőjébe honfitársa mellé - Gratulálok!.

Aleksandra Goryachkina és Tan Zhongyi között a női jelöltek elődöntő harmadik játszmája is döntetlennel végződött - A fehérrel játszó Goryachkina nem tudott előnyt szerezni Tan Bogoljubov védelme ellen - Gyorsan kiegyenlített állást értek el, és a játék 45-ik lépésben döntetlennel  végződött - Araszolnak a gyorssakkos végkifejlet felé.

Aleksandra Goryachkina és Tan Zhongyi között a Candidates elődöntő második játszmája is döntetlennel végződött - Ezen a vánszorgó versenyen ma (01-08) pihennek még egyet a versenyzők a végső összezördülés előtt - Jó szórakozást!.

A B-csoport döntőjét Goryachkina és Tan vívja meg - A mai (12-05) szünnapot követően jön két parti, majd az újabb pihenő nap - onnan aztán: kilencedikétől végig nyomják a hölgyek egészen 10-éig, döntetlen esetén11-éig, amikor is el kell dőlnie, ki kerül a nöi világbajnok-jelöltek döntőjébe a már ott várakozó Lei mellé -   A döntő jövő március elsején veszi kezdetét- Jó szórakozást!.

Fő a békesség! Lehetne ez a jelmondata a most folyó női sakk-világbajnokjelölti versenynek - Az első két forduló mind a négy játszmája döntetlennel végződött - előbb-utóbb, talán holnap(?) eljön az igazságosztó pillanat - döntetlen nem maradhat az eredmény!.

A verseny résztvevői: Aleksandra GoryachkinaAlexandra Kosteniuk, Tan Zhongyi és Kateryna Lagno -