Féltávnál még a mi fiúnk: Gledura Benjámin állt az élen és nagy reményeket fűztünk várható versenygyőzelméhez - Drukkereit hidegzuhanyként érte a véghajrában elszenvedett kettős veresége - A főpróba nem azt hozta, amit vártunk, ám az előadás (Baku, Világkupa: 2023 - Július 30 - aug 24)  még lehet várakozást meghaladóan sikeres! Hajrá, Benjámin!.

Gledura Benjámin tegnapi győzelmével magához ragadta a vezetést: 4/5 pont -  A mai  (06-26) pihenőnapot követően, a holnapi hatodik fordulóban a 17 éves indiai Akash G elleni pontszerzése látóközelségbe hozza versenygyőzelmét - Hajrá, Benjámin!.

Döntetlennel kezdett a magyar nagymester - majd nyert a második fordulóban - A harmadik forduló döntetlen eredményt hozott - A negyedik fordulóban nagymesterünké az egész pont, így a holtversenyes első helyről várja a folytatást.

A Prague Masters egy 10 fős körmérkőzéses torna, amelyet 2023. június 21. és 30. között rendeznek Prágában, Csehországban. A játékosok 90 percet kapnak 40 lépésre, majd 30 percet a játék végéig, plusz egy 30 másodperces lépést az első lépéstől kezdve.