Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy és , szöveg, amely így szól: „Kas! narnh ዲ FFTX ROAD TO MIAMI MELTWATER CHAMPIONS CHESS TOUR WINNER LEVON ARONIAN $25,000 FIRST PRIZE +$5,500 IN BONUSES”
chess24 | Sevian top, Mamedyarov out of FTX Road to Miami after meltdown

A játszmákat és a részletes eredményeket ITT éred el

A verseny túllépett körmérkőzéses szakaszán, holnaptól (07-14) a kiütéses párharcok következnek.

2738

Az FTX Road to Miami az 5-ik a 9 esemény közül az 1,6 millió dolláros 2022-es Meltwater Champions Chess Touron, és a chess24-en kerül megrendezésre július 10 és 17 között - Az első két helyezettnek garantált a helye a 2-ik Majorban, az FTX Crypto Cup-on, amelyen Magnus Carlsen világbajnok lesz, és augusztus 15-21 között személyesen játszanak majd Miamiban.

A 16 fős mezőnyt megfelezi a 4 napos körmérkőzéses előfutam. A teljes nyereményalap 150 000 dollár, amelyből 750 dollárt nyer a játszmagyőztes, 250 dollárt kapnak a döntetlenezők az elődöntőben. A negyeddöntők és az elődöntők 1 naposak, 4 játszmás mérkőzések, míg a döntőben két ilyen meccset rendeznek két napon keresztül. A játékosoknak 15 perc áll rendelkezésükre minden lépésükre, plusz 10 másodperc az 1. lépéstől kezdődően. Az előfutamban 3 pont jár a győzelemért és 1 a döntetlenért. Ha tiebreakre kerül sor, a játékosok két 5+3-as meccset játszanak, majd ha szükséges, egy Armageddon meccset, ahol fehérnek 5 perce van a fekete 4-hez képest, de a döntetlen sötét győzelmének számít. A 40. lépés előtt döntetlen nem engedélyezett.